2777
2789

من خواهر شوهرم اینجوری بود دو سه ماه بعد از این که فهمید با این که با کاندوم هم جلوگیری داشت ولی ناخواسته باردار شد خودش و شوهرش هنوز تو شوکن

و گاهی صبر خودِ تلاشه...🤍🦋الهی به امید تو...🌱👼🏻♡

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

باید تحت نظز دکتر متخصص زنان باشی و یک سری نکات رعایت کنی .انشالله که جواب بگیری

هستم و چن روز دیگ میخام برم برا ای یو ای اما تو اکثر تاپینگا جواب نکرفتن

2803

منم تنبلی تخمدان دارم از آزمایش خون ام فهمیدن 

که متاسفانه الان یه کیست ۸ سانتی هم دارم 💔

خدایا ان شاءالله میشه من به زودی بچه ی خودمو که سالم و صالح و زیبا باشه به دنیا بیارم و به سلامتی و خوشی بغلش کنم؟ میشه بچه خودمو ببینم؟ دستاشو لمس کنم؟ بزرگش کنم خوب تربیتش کنم؟🥺🙏🏻    ان شاءالله من به زودی،یعنی همین سال ۱۴۰۳، به سلامتی و خوشی و به راحتی باردار میشم و جواب آزمایش خون بارداریم مثبت میشه و کلی خوشحال میشم و 9 ماه بارداری رو به سلامتی و خوشبختی و به راحتی می گذرونم چون من به لطف و مهربونی خدا امید دارم 💝 الهی آمین. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🤲🏻🌹🌸🌸💙💙.رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین.     خدایا خودت گفتی ازم کم نخواین زیاد بخواین و از یه طرف دیگه هم گفتی اگه صدام بزنین چیزی رو که بخواین بهتون میدم... حالا من امسال یه بچه سالم و صالح و باهوش و خوشگل و خوش قدم و پر روزی و با طول عمر زیاد، مهربون و صبور و سفید و یه خورده تپل و ناز و بامزه میخوام ازت.بسم الله... ان شاءالله. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤🎀🌹
2804

من. پلی کیستکم دو ماهه دکتر بهم دارو داده . 

این ماهم سونو کرد گفت هم فولیکول غالب داری هم ضخامت اندومتر اوکی شده 

الانم سه روزه عقب انداختم اما همون سه روز پیش منفی بود بی بی چکم.

همش دارم خودخوری میکنم ببینم پریود میشم یا نه

اما دوستمم پلی کیستیک شدید بود و پلیپ هم داشت با یک ماه دارو خوردن باردار شد

من. پلی کیستکم دو ماهه دکتر بهم دارو داده . این ماهم سونو کرد گفت هم فولیکول غالب داری هم ضخامت اندو ...

ایشالله بارادار باشی عزیزم میدونم خیلیییی شرایط استرس زاییه من این ماه بهم مکم و امپول داده دکتر که اگه فولیکولم اوکی بود ای یو ای کنم

هستم و چن روز دیگ میخام برم برا ای یو ای اما تو اکثر تاپینگا جواب نکرفتن

ای یو ای برای کسایی هس ک. همسرشون مشکل داره اگ خودت مشکل داری الکی. نرو ای یو ای

خود را کشتم و درمان خود کردم❤️‍🩹
2801