2777
2789
عنوان

خوردم زمین شلوارم پاره‌شده 🥺

296 بازدید | 9 پست

مسابقه داشتیم، دویدم با یه دختردیگه خوردم، بدجوری افتادم زمین شلوارم پاره شده از زانو

اومدم خونه مامانم یه شلواردیگه داد. اندازم بود

خیلی ناراحتم، مامانم اذیتم کرد گفت این همه اسکل چرا تومسابقه دادی با بقیه؟ دست پا چلفتی‌هستی سوژه خنده میشی تا چندروز مسخرت میکنند

نمیدونم چیکارکنم خیلی ناراحتم، شایدم مامانم راست میگه من فقط یه اسکلم، یه ادم مسخره

الانم دارم باگریه تایپ میکنم =)

جان چہ مي‌دانست، ازدنیـا چہ خواهدکشید =)
بزرگ میشیم یادمون میره

اصلا هم یادمون نمیره😪بزرگ شدم ولی یادم نرفت

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم 😂🥲

منم همیشه زانو شلوارام پاره میشدن و الان یکی دوسال هستش که این مشکلو ندارم و بزرگ شدم دیگه از اسکل بودنم نبود فک کنم زانوهام دندون داشتنو جر میدادن شلوارو😂

یه بار تو یه مجلسی یه گوشه نشسته بودم و حوصلم سررفته بود یه خانم انرژی مثبتی  اومد پیشم و بدون مقدمه بهم گفت چه دختر خوشگلی چه صورت قشنگی و رفت اون جمله یه حس مثبت و رنگی رنگی بهم القا کرد که توطول بیست سال زندگیم تاحالا نچشیده بودمش و هنوزم وقتی بهش فکر میکنم قلبم اکلیلی میشه وهمون چند تا کلمه معمولی منو اون شب تبدیل کرد به یه دختر پرانرژی و شاد.از اون شب به بعد تصمیم گرفتم منم همین حس مثبتو به اطرافیانم بدم و خجالت و تکبرو بزارم کنار و هرکسی که در نظرم یه نکته مثبت داشته باشه بهش یادآوری کنم و بگم که چقدر خاصش کرده شاید تونستم منم همین حس نابو بهش بدم😍❤️
2803
عزیزم اگه دوست داری بگو خودتو خالی کن سبک میشی من گوش میکنم

من هیچکدوم ازهمکلاسیام نیومدن حالمو بپرسن و براشون مهم نبودم اونوقت وقتی ینفرشون میوفته زمین 10 نفرمیرن پیگیرمیشن

جان چہ مي‌دانست، ازدنیـا چہ خواهدکشید =)
2804

فدای سرت که پاره شد

جونت سلامت 

مادرت از رو عصبانیت چیزی گفته 

نیلوفرم برام دعا کنید چون بهش محتاجم                          احساس می کنم با این روند کند کسب تجربیات من یک بار زندگی برام کافی نیست.