2777
2789

عزمزمه شما بچه سوم دنبااومده؟

منم ناخاسته با جلوگیری سومی حامله شدم اول خاستم بندازمش بعد پشیمون شدم تازه کنار اومدم باهاش

میشه بگی اون دوتا دیگه جنسیتشون چیه و چن سالشونه و سه تا سخت نیس؟؟

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان جانانم ناخاسته آمدی و شدی تمام آنچه میخاستم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
خب من الان بال در اوردم دارم پرواز میکنم از ذوق😍😍😍😍😍😍😍😍مرسیییی ازت همه این صفت ها تو وجود خو ...

وای خدااا  

خب حقیقت و گفتم دختر  

فدای تووو

ماشالله خودت خوبی همرو خوب میبینیییی

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
وای خدااا خب حقیقت و گفتم دختر فدای توووماشالله خودت خوبی همرو خوب میبینیییی

عزیزمی شماااا🤍😍😍😍

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
عزمزمه شما بچه سوم دنبااومده؟منم ناخاسته با جلوگیری سومی حامله شدم اول خاستم بندازمش بعد پشیمون شدم ...

عزیزم خدا رو شکر که نگهش داشتی ، قطعا خدا چیزی در وجودت دیده که بهت بچه سومی داده اونم ناخواسته ، 

من الان پسرم ۲۹ روزشه 

خدا رو شکر میکنم بغلمه 

اونام پسرن ، ماشالله شیطون شرایط سختی دارم 

ولی باورت نمیشه این نوزاد شده زنگ تفریح من ، نه سختی 

در اصل یخورده باهاش استراحت میکنم

خدا هم توان میده و هم صبر 

امیدوارم به سلامتی بدنیا بیاریش و یاد این روز بیفتی و بگی واقعا لذت بخشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی سومین فرزندم دعا کنید ، نی نی قشنگم دوستت دارم.  
2804
عزیزم خدا رو شکر که نگهش داشتی ، قطعا خدا چیزی در وجودت دیده که بهت بچه سومی داده اونم ناخواسته ، من ...

ای جانم چ انرژیت مثبت بود

اون دوتا چن سالشونه؟

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان جانانم ناخاسته آمدی و شدی تمام آنچه میخاستم
2805