2777
2789
مصی خانم همه چی تمومه از چهره اش هرچی بگم کم گفتم منننفقط اونقدری بگم اگه تو خیابون ببینمشش انقدری ...

خب من الان بال در اوردم دارم پرواز میکنم از ذوق😍😍😍😍😍😍😍😍

مرسیییی ازت همه این صفت ها تو وجود خودتم هست

من  مصی ام، ۲۵ ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
جانممم به کردای زیبااااا الحق که راسته کردا خیلی نازن♥️

مرسی عزیزم خیلی لطف داری 🌹 🌹 🤗 ❤️ 

پیاو نه‌ماوه ... 🚶... نذار بهترین ورژنت با آدم نامناسب هدر بره ... برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید، برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید، برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید، برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید، آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی ...گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

قبلنا دوسشون داشتم چشمامو ، ولی الان فهمیدم بخاطر طرز نگاهم خیلیا فکر میکنن دارم بد نگاشون میکنم و گارد میگیرن نسبت بهم، واقعا دس خودم نیس 

میشه لطفا وقتی میخاید جواب کامنت هامو بدید اولش فکر کنید؟ من یکمی حساسم دراماتیکم با زبون تند و تلخ با من حرف نزنید ،توی درمانم با کوچکترین چیز بهم میریزم و تمام وقتی که پیش تراپیست گذاشتم دود میشه میره هوا🤍

حصله شناسایی ندارم بخدا تاپیکام خیلی اوضاشون خیته😂

این کاربرو میبینی؟ داره ازدواج میکنه و تجربه نداره، ازش نپرس چرا همه تاپیکات درمورد ازدواجه🤨                                                نقاش🎨 پیانیست🎹 بهترین دین انسانیت! به عقاید همه احترام میزارم و همه ی افراد واسم محترمن تا وقتی ک سر ب سرم نزارن؛) 
قبلنا دوسشون داشتم چشمامو ، ولی الان فهمیدم بخاطر طرز نگاهم خیلیا فکر میکنن دارم بد نگاشون میکنم و گ ...

خیلی نازن چشات که🤍❤

باشَد.کِه.روزگار.بِچَرخَد.بِه.کامِ.دِل!''🌱   دوست داشتی نیـــلگون یا نیــلی صدام کنـــ🤍وقتهایی که به نی نی سایت میام صرفا برای تاپیک زدن یا تبادل نظر مفیده پس لطفا بحث نکن باهام که وقت ندارم برات🤗           

2804
حصله شناسایی ندارم بخدا تاپیکام خیلی اوضاشون خیته😂

بده نینی یار بترکونه 😂

باشَد.کِه.روزگار.بِچَرخَد.بِه.کامِ.دِل!''🌱   دوست داشتی نیـــلگون یا نیــلی صدام کنـــ🤍وقتهایی که به نی نی سایت میام صرفا برای تاپیک زدن یا تبادل نظر مفیده پس لطفا بحث نکن باهام که وقت ندارم برات🤗           

بده نینی یار بترکونه 😂

حالشو ندارم😁

این کاربرو میبینی؟ داره ازدواج میکنه و تجربه نداره، ازش نپرس چرا همه تاپیکات درمورد ازدواجه🤨                                                نقاش🎨 پیانیست🎹 بهترین دین انسانیت! به عقاید همه احترام میزارم و همه ی افراد واسم محترمن تا وقتی ک سر ب سرم نزارن؛) 
سلام اینجوری هم نیست کاربرای زیادی اصلا با من خوب نیستند

شما چرا دیگه پاک کردی دلم خواست ببینم 

اونموقع که صورتتو کامل گذاشتی پروفایل همیشه نگاش میکردم الان این یکی که گذاشتین معلومه خیلی تغییر کردی کاش کامل بذاری

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤.                                
2805
سلام اینجوری هم نیست کاربرای زیادی اصلا با من خوب نیستند

من اکثرا موافق نظراتون نیستم، کامنتم مخالف شماست . ولی به هوش ذکاوتتون احترام قائلم 

با دوستان نازنین زیر ۲۵ سال مایل به گفتگو نیستم اگه ندانسته وارد صحبت شدم خودتون بمن اطلاع بدید. 
2801