2777
2789

دیشب با مشاور حرف زدم آقا بود بعد اون با ۱۹سال سنم نمیزاره با کسی تلفنی حرف بزنم بعدش زنگ زد دید اشغاله کلی بدوبیراه گفت و کلی تحقیرم کرد بابت کنکور 

حالا بعدش امروز اینقدر بداخلاقه و اصلا نادیده میگیره حالمو بد میکنه

نمیزاره برم تو پذیرایی درس بخونم 

تو اتاق خودمم تمرکز ندارم

بعد من با گوشیم تایم میگیره پارت هارو 

بنظرتون گوشی رو بزارم جلو چشش و برم بخونم؟ یه چند روز از گوشی دور شم 

البته میدونم تغییری تو رفتارش نداره ولی خسنم کرده

مارالتونم،❤

بهونه نمیاری؟

چرا باید تو پذیرایی درس بخونی؟

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

بابا چاپلوسی کن مامانا زود خر میشن دور از جونشون

مثلا بگو مامان من گوشیمو میزارم اینجا حواسم پرت نشه یک ساعت و نیم دیگه میشه یادم بندازی؟

یا مثلا تابم استراحتات بیا سالن بگو وای چقدر درس خوندم 

مامان من ببینه میخونم انقدر خوشحال میشه دیگ کاریم نداره

عجبا خب خونمون شلوغه تو اتاقم در ک میبندم اینقدر صدای تلویزیون و گوشی میاد بچه داداشم مدام نق میزنه

یعنی توی پذیرایی از اتاقت خلوت تره؟

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
ولا اگه پول داشته لعنت ب این سگدونی پول هم ندارم

گرون نیست کرنومتر فک کنم ۱۰۰ تومن اینا باشه 

بمون تو اتاق با مامانت اصلا حرف نزن اگه خیلی دیگه اذیتی کتابخونه عمومی برو ولی اونجا با کسی رفیق نشو 😑

دیکه باید عادت کرد ؛ پدر و مادر ماهم اوباما و زنش نبودن (:

یک هفته قبل کنکورم ساعت دو صبح بود و مادرم دو صبح با من دعوا کرد که چرا بیداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الان هفت سال از اون قضیه گذشته من ارشد حقوقم و دارم برای وکالت میخونم و مادرم هنوز همونه ولی من دیگه عادت کردم (:

بابا چاپلوسی کن مامانا زود خر میشن دور از جونشونمثلا بگو مامان من گوشیمو میزارم اینجا حواسم پرت نشه ...

من سال دوممه و مامانم خیلی تحقیرم میکنه دووست داشت سال اول قبول شم

مارالتونم،❤
گرون نیست کرنومتر فک کنم ۱۰۰ تومن اینا باشه بمون تو اتاق با مامانت اصلا حرف نزن اگه خیلی دیگه اذیتی ...

اره ۵۰ تومنه کیه که داره 

بخدا وضع مالیم ب هزار تومن هم نمیرسه 

مارالتونم،❤
2801