2777
2789
عنوان

شوهرم 😭😭😭😭😭

768 بازدید | 48 پست

هیچکس منو درک نمیکنه هر وقت اومدم تو سایت حرف زدم حمله کردن بهم 

شوهرم مشکل ناباروری داره اسپرمش صفره دکتر گفته باید از بیضه هاش نمونه  برداری کنیم اگه اسپرم باشه تو بیضه میکرو میکنیم اما اگر نباشه باید جنین اهدایی بگیرین یا اسپرم اهدایی 

من استرس دارم از اینکه نشه و نابود میشم ؛؛؛تو شهرستان زندگی میکنم  سه ساله دارم از عذاب میکشم خسته شدم از حرف مردم 

شوهرم میگه اکه نشد اسپرم اهدایی یا جنین اهدایی بگیریم من برای اینکه دلش نشکنه میگم باشه ولی نمیتونم قبول کنم صورتش به من و شوهرم نره چطوری تو چشمای اون بچه نگاه کنم یه آدم غریبه میبینم شنید اصلا بیکاری ژنتیکی داشته باشه 

مغزم دارع میترکه یه چشمم اشکه یه چشمم خون 

هیچکس منو نمی‌فهمه دارم دیوونه میشم پیش خودم فکر میکنم اگ مشکل از من بود چه توقعی داشتم از شوهرم 

هر چند شوهرم میگه اگه دلت راضی نیس جدا شو من مهریتم کامل میدم  من انقد دوسش دارم و وابستشم نمیتونم بدون بچه هم نمیتونم زندگی کنم 

خدایا خودت یه راه جلو پام بزار 😭😭😭😭😭 حداقل مرگمو برسون نمیتونم دیگه تحمل کنم ابن دردو‌ مگه خدا نمیدونی چقدر بچه دوست دارم مگه من دل ندارم خدااااااا 

زنداداشم و داداشم دارن جدا میشن بچه نوزادشون رو انداختن خونه بابام یکی مثله من در به در شدم خدایا حکمتت چیه 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804
خب شبیهتون نباشه آسمون به زمین میاد؟

بعضیا دوست ندارن.منم اگه بچه دار نمیشدم برام سخت بود بچه ی کس دیگه ای رو داشته باشم ولی چند بار از شوهرم پرسیدم گفته اگه بچه دار نمیشدیم از بهزیستی بچه میاوردم

این اداها چیه؟؟؟

بنده خدا اینقدر خوبه که راضیه اسپرم اهدایی بگیره 

در ضمن در اسپرم اهدایی چهره فردی که شبیه همسر شماست ازش اسپرم میگیرن و تخمک هم که از شماست 

بچه هم شبیه خودت میشه

لطفا با این اداهات رنج ناباروری اش رو بیشتر نکن!!!

❤❤❤

میدونم همه دوس دارن بچه از رگ و خون خودشون باشه.شما ببین با کدوم راحت تر کنار میای.جداشدن و ازدواج دوباره که چالش های خودشو داره،یا داشتن بچه با اسپرم اهدایی و زندگی با همسرتون

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟          گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین،خانه آباد شدم من اُوون آباد حسین
2801