2777
2789
عنوان

دارم از ناراحتی سکته میکنم

400 بازدید | 45 پست

من چندروز پیش رفتم جایی مصاحبه کاری 

بهم گفتن از دوشنبه سرویس شرکت میاد دنبالت  بیا و استخدامی هرموقعم سرویس اومد دم خونت زنگ میزنه بهت که بری

امروز هرچقدرم منتظر موندم کسی نیومد رفتم خودم سرکوچه وایسادم هیچکس نیومد هرچی زنگ زدم کسی جوابمو نداد به رئیسم زنگ زدم چندین بار اونم جواب نداد 😭

🤍🐼🥥

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

بنظرم پیگیر نشو‌... نخواستنت ... 

اینم جز اخلاقای ع.نشونه که بجای مستقیم گفتن دیگه ج تلفن نمیدن بعد مصاحبه آدمو منتظر نگه میدارن . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2804
خب‌ نیرو گرفتن‌وقتی‌جواب نمیدن خودت متوجه نشدی حتما باید تحقیر شی یکم غرور دوست عزیز

تاحالا کسی بهت گفته خیلی تندی؟ مگه اونا با من رودروایسی دارن؟ میتونستن بگن نیرو گرفتیم نه اینکه بگن منتظر باش میایم دنبالت بعد جواب ندن 

🤍🐼🥥
بنظرم پیگیر نشو‌... نخواستنت ... اینم جز اخلاقای ع.نشونه که بجای مستقیم گفتن دیگه ج تلفن نمیدن بعد م ...

حتی حقوق تعیین کردن کدملی گرفتن برای بعدا که میخوان بیمه رد کنن خیلی محکم گفتن بیا استخدامی 

این رفتارا در شان یه مدیرعامل نیست انگار با یه بچه ۱۵ ساله طرفم من

🤍🐼🥥
حتی حقوق تعیین کردن کدملی گرفتن برای بعدا که میخوان بیمه رد کنن خیلی محکم گفتن بیا استخدامی این رفتا ...

گلم این سطح بیشعوریشونو می‌رسونه. متاسفم ک اذیتت کردن اونم روحی روانی چون اگ آدم بودن حداقل تماستو ج میدادن ..عزیز دلم  روزی دست خداست اان شااله جای بهتر با آدمای درست تر مشغول بکار میشی  فقط باید پوستتو کلفت کنی 

♥️🫂 

گلم این سطح بیشعوریشونو می‌رسونه. متاسفم ک اذیتت کردن اونم روحی روانی چون اگ آدم بودن حداقل تماستو ج ...

انقدر ناراحتم که نمیتونم یه جا بشینم خیلی بی قرارم 

بنظرت زنگ بزنم برخورد کنم؟

🤍🐼🥥
انقدر ناراحتم که نمیتونم یه جا بشینم خیلی بی قرارم بنظرت زنگ بزنم برخورد کنم؟

بنظرم  دیگ بیخیال شو ... میفهمم حالتو بخدا من خودم چندین سال شاغل بودم کار کردم . با آدمای مختلف اخلاقای عجیب غریب 

فقط بدون اعصابتو نباید واس آدمای بی شخصیت خورد کنی 

شمارشو پاک کن دیگ ام پیگیر نشو ... 

تاحالا کسی بهت گفته خیلی تندی؟ مگه اونا با من رودروایسی دارن؟ میتونستن بگن نیرو گرفتیم نه اینکه بگن ...

چرا راهنمایی میکنیم ناراحت میشی من میتونستم تاپیکتو بخونم‌رد شم ولی خواستم کمکت کنم ،شاید تو حقیقت برات سنگینه فکر میکنی تندم دوست داشتی بگم پاشو‌خودتو زحمت بده برو تا اونجا بعد بهت بگن‌نه ،دقیقا من‌حرف شوهرتو زدم‌ ، از این ادمایی که بهت لطف میکنن‌طلبکار میشی 

بنظرم دیگ بیخیال شو ... میفهمم حالتو بخدا من خودم چندین سال شاغل بودم کار کردم . با آدمای مختلف اخل ...

من سه ساله دنبال کارم این بار که گفتن استخدامی از خوشحالی گریه کردم بعد الان اینجوری...😔

شما تجربه داری عزیزم 

اگه احیانااا حتی یک درصد خودشون بهم زنگ زدن گفتن فردا بیا چی بگم بنظرت؟ 

🤍🐼🥥
2801