2777
2789
عنوان

جاریم حسوده بنظرتون

88 بازدید | 5 پست

یه روز تو خیابون همو میبینیم میاد جلو سلام و احوال پرسی دفه بعد که میبینیم منم بخوام سلام کنم پشتشو میکنه که مثلن منو ندیده. نزدیکانم فوت شوت تسلیت گفت. دفه بعد هم در همون حد نزدیکم بود فوت شد تسلیت نگفت خونه مادرشوهرم همو ببینیم گاهی میاد پیشم سرصحبتو بازمیکنه و یکمم فضولی اززندگیم. دفه بعدش یه کلمم حرف نمیزنه  بچم بدنیااومد اومدن خونمون اصن نگف مبارکه و رنگ مو بزارم میگه مبارکه یه چیزجدیدم بخرم به روی خودش نمیاره النگویی چیزی عید میشه یبار باهمه روبوسی میکنه ب من فقط دس میده دفه بعدی عید بشه باهمه روبوسی کنه بامنم میکنه. یهو میبینی روزای عادی وارد جم میشه ب همه دست میده ب منم میده ولی دفه بعد منو نادیده میگیره بهم دس نمیده گاهی وقتام یه حرفی میزنم ج نمیده بنظرم میشنوه و خودشو میزنه به اون راه تابحال تو خونشون نگفته بفرمایید چای میوه ولی جلو من ب بقیه میگه و......کلا یروز خوبه یروز بد. بنظرتون چشه و من واکنشم چی باشه من اصن دوس ندارم یروز خوب باشم یه روز بد ادم باید یه رنگ باشه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803