2777
2789

اومدیم به خالم کمک کنیم اسباب کشی کنه، خونه به حدییییی گرد و خاک داره و کثیف هست که باورمون نمیشه ادم تو این خونه زندگی میکرده 

طویله و گوسفندا از زنای این خونه تمیز تر بودن 😐

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
تقریبا همه این نظرو نسبت ب مستاجر قبلی دارن😂

واقعا تا حالا همچین چیزی ندیده بودم خالم بیچاره خونه قبلی رو عین گل کرد تحویل داد

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
بش تذکر بده .با زبون خوش

دیگ رفتن چجوری تذکر بدن 

2804

اگه میومدید این خونه ما چی می‌گفتید مامانم دو تا خاک انداز سوسک مرده از دسشویی جمع کرد 😂😂منم فقط جیغ میزدم بقیه کارای خونه منو انجام میدادن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

دقیقا اطرافیان من اخیرا اسباب کشی کردن یعنی حالت بهم میخورد نگاه کنی کابینت‌ها چرب و لزج و لک روشویی سیاه شده بود. دیوار پشت اجاق از زیر روغن معلوم نبود بعد تازه عروسه طرف

خوب خونه وقتی خالیه خاک میگیر

خالی نبوده تا دیروز مستاجر داشته 

من گاهی که یادم میوفته عده ی کثیری از نی نی سایتیا 

بچه رو تو سینک میشورن 

حااالم بد میشه 

بعد تصور کن که حین شست و شوی بچه آب میپاشه در و دیوار و تو ظرفا و قاشقا و 

واااییی چندشناکای پلشت  نجیس 

خاک که خوبع 

اه اه 

باز یادم افتاد .

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️                                                         مائیم و تو را نفس کشیدن   :)                             
2801