2777
2789
عنوان

تغذیه مهد پسرم رو اینجور میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 102 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

عه ظرف غذای پسرمم همینه من اینقد نمیذارم امروز دوبرش کیک یکم نون با چوب شور میوه بذارم اصلن نمیخوره

اره خب همشو نمیخوره ولی میزارم هرچی دلش کشید بخوره

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2803

نوش جونش 

ان شاء الله سلامت باشه 

ولی همش رو میخوره؟ 

پسر من یه ساندویج با یا کیک یا میوه 

دیگه چیزی نمی‌بره 

اگر ببره هم برمیگردونه

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
دخترم مدرسه دولتی میخونه،واقعا خیلی از تغذیه ها رو نمیشه بزارم چندروز پیش گردو و موز گذاشتم میگفت ما ...

مدرسه پسرم دولتی اونجا همین طوره، منم میوه فقط سیب نارنگی می زارم با کیک خونگی، موز یا خوراکی های بودار نمی زارم نکنه کسی دلش بخواد

2804

پسر منم تغذیه خونگی خوب نمیخوره فقط آبمیوه و کیک کارخانه ای باشه میخوره منم عذاب وجدان می‌گیرم هر روز اینجور چیزا بدم ببره بخوره آخه مواد نگهدارنده خیلی مضره 

اگه می‌خورد هزینه برام مهم نیست هر روز پسته بادام گردو کشمش میدادم ببره ولی لب نمیزنه 

همه اینا واسه یه روزه؟

زنگ تغذیع دارن چندتا 

ن همشو نمیخوره برمیگردونه ولی میزارم هرچی دلش کشید بخوره و اگر خواست بتونه با دوستاش شیر کنه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801