2777
2789

بچه ها من بزودی ۳۴ سالم میشه حالا بااینکه بی بی فیس هستم بازم نمیتونم سنم رو انکار کنم هیچوقت فکر نمیکردم تااین سن مجرد بمونم ...سه سال تو یه رابطه ام که خوب و بد و باهم داره اما خوبیاش بیشتر دیدم سه سال گذشت حرفی از ازدواج نزد بااینکه تلاششو برای نشون دادن دوست داستنش میکنه و منم خیلی دوسشدارم بهش گفتم اصلا به ازدواج فکر میکنه بااینکه پسر احساسی نیست که از سر احساسات جواب بده منتظر بودم بگه فقط دوستیم اما بهم گفت به ازدواج باتو فکر میکنم اما ترسام نمیذارن پاپیش بذارم گفتم از ترسات بگو گفت نمیتونم اون از بچگی پدر مادرش از هم جدا شدن و خودش مسئول مادرشه اما نمیدونم تا کی باید صبر کنم میترسم باز سه سال دیگم صبر کنم باز بگه میترسم ازونور هم فکر نکنم بیرون ازین رابطه براحتی کسی پیدا بشه هم اینقدر دوسش داشته باشم حالم کنارش خوب باشه بلدم باشه وفادار باشه ......

بگو بشین با ترسات معامله کن 

ببین رسما ول معطلی ...

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... ! رویاهای خودتان را بسازید درغیر این صورت فرد دیگری شما را برای ساختن رویاهایش به کارخواهدگرفت-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804

سه سال برای رابطه 

اون هم با توجه به سن شما

زیاد هست

زودتر تکلیفت روشن کن

چه جوری میتونی اینقدر بلاتکلیف باشی

مگر اینکه خودت هم نخوای ازدواج کنی یا بچه دار بشی 

اونوقت اشکالی نداره

ولی اگر میخوای ازدواج کنی و بچه دار بشی رک بهش بگو

بگو دیگه سن من رفته بالا و بهتر تکلیفم مشخص بشه

اول یکیو پیدا کن بعد اینو ول کن.ایشون به احتمال زیاد ازدواجی نیستن.

کاش سالهای پیش یه دوست مث تو داشتم 😑😑😑 تیکه نمیندازم هااااا . کاقعی گفتم 👌 تاپیک آخرموونظر بده لطفا

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2801