2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
هفت 10

نه صبر کن سونو ان‌تی برو دیگه.

ولی اگرم تازگیا سونو نرفتی و استرس داری

میتونی ی سونو معمولی بری. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2804
نه صبر کن سونو ان‌تی برو دیگه.ولی اگرم تازگیا سونو نرفتی و استرس داریمیتونی ی سونو معمولی بری.

دیشب آنقدر خواب های ترسناک دیدم ک نگو کابوس های عجیب و غریب و تخیلی وحشتناک

بده سونورو چک کن...وعزیرم من دیروز سونو داخلی رفتم ۶هفته و یک‌روز بودم ضربان قلب بچم ۹۷بود دکتر خیلی ...

شش هفته که زوده 

منم شش هفته رفتم گفت ضربان نداره 

صبرکن استرسم نداشته باش 

۸ هفته ببعددوباره برو

امضا مودیدی میشه برای پاک شدن گناهام دعاکنی.
دیشب آنقدر خواب های ترسناک دیدم ک نگو کابوس های عجیب و غریب و تخیلی وحشتناک

نترس من دهانه رحمم دستکاری کردن تا هفته ۱۲ خونریزی و لک بینی داشتم. جفت پایین بود . لکه خون پشت جفت بود بهش میگن هماتوم. ولی همش گذشت دو روز دیگه‌دخترم‌ب دنیا میاد. اگر کسی عمرش ب این دنیا باشه هر طور باشه میاد اصلا نترس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
نترس من دهانه رحمم دستکاری کردن تا هفته ۱۲ خونریزی و لک بینی داشتم. جفت پایین بود . لکه خون پشت جفت ...

ممنون از حال خوبی ک بهم دادی

قدمش مبارک باشه عزیزم 

ولی من عروسی داداشم بودزیادم نرقصیدم ولی تحرکم بالا بود همش به خودم فحش میدم که چرا بیشتر مراقب نبودم

2801