2777
2789
عنوان

فردا شب عروسی دعوتیم

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 60 پست
اها راستی خواهرم از اون کت ها داره شاید برم ازش بگیرم که عوض کنم ....

خوبه دیگه برای یه شب خرج آنچنانی نکن با ۳۰۰ تومنش برو به بافت بزن که زیر روسری خوشگل شه 

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
بازم بیشتر از یک و نیم میشه.من خیلی مانتو گرون نمیخرم.ولی هر جا دنبال مانتو بودم حتی یه جواهردوزی کم ...

من قم هستم همیشه از مانتو صبا میگیرم آره جواهر دوزی داره ۷ تومن قیمتش 

نمیدونن میتونم اونجا پیدا کنم یا ن .... 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من قم هستم همیشه از مانتو صبا میگیرم آره جواهر دوزی داره ۷ تومن قیمتش نمیدونن میتونم اونجا پیدا کنم ...

اصالتا قم هستی ؟ 

مشاور تحصیلی📚پایه هفتم تا یازدهم🦋.         درخواست دوستی ممنوع ⛔                                                                 تاپیک هامو دنبال کن ، جواب سوالاتتو میگیری ❤️ 
2803
نه از سه سالی اومدم قم اصالتا همدان

آخی ازدواج کردی قم ؟ 

منم پارتنرم قم هستش ، منم باید جمع کنم بیام اونور 😂

مشاور تحصیلی📚پایه هفتم تا یازدهم🦋.         درخواست دوستی ممنوع ⛔                                                                 تاپیک هامو دنبال کن ، جواب سوالاتتو میگیری ❤️ 
من قم هستم همیشه از مانتو صبا میگیرم آره جواهر دوزی داره ۷ تومن قیمتش نمیدونن میتونم اونجا پیدا کنم ...

ان شاالله یه چیز قشنگ و مناسب پیدا میکنی

دوست داشتن چیز عجیبی نیست شاید خریدن یه بیسکوئیت یه شکلات پاستیل یه پیام یه زنگ همین که توجه کنیم توهستی ارزشمندی و من دوستت دارم هم دوستت دارم هم دلم میخوادکه دوستم داشته باشی
آخی ازدواج کردی قم ؟ منم پارتنرم قم هستش ، منم باید جمع کنم بیام اونور 😂

الهی بیا عزیزم ...

خانواده ی خودمم تو قم هستن از بچگی تو قم بزرگ شدم خودمو قمی میدونم 

2804
الهی بیا عزیزم ...خانواده ی خودمم تو قم هستن از بچگی تو قم بزرگ شدم خودمو قمی میدونم

آخه قم چی داره رفتین اونجا 😅 

آب و هواش واقعا خوب نیست...

به خاطر آب اذیت نمیشید ؟

آخه قم چی داره رفتین اونجا 😅 آب و هواش واقعا خوب نیست...به خاطر آب اذیت نمیشید ؟

شما کجا زندگی می‌کنید؟ 

مامانم اونموقع بخاطر حرم حضرت معصومه ( س) اومده اینجا  آب و هواش خیلی گرمه و خشک 

همه مردامون کچل شدن آبش شوره 😁

شما کجا زندگی می‌کنید؟ مامانم اونموقع بخاطر حرم حضرت معصومه ( س) اومده اینجا آب و هواش خیلی گرمه و ...

من کرج 😅 

اره پارتنر منم ریزش مو داره 😂 میگم تو بیا کرج ، میگه نه تو بیا قم 

یه تبلیغی از قم می‌کنه ، اگه نیومده بودم فکر میکردم قبرسه 

من کرج 😅 اره پارتنر منم ریزش مو داره 😂 میگم تو بیا کرج ، میگه نه تو بیا قم یه تبلیغی از قم می‌کنه ...

کرج نرفتم ولی فک کنم بیشتر مناطقش کوهستانی بخاطر اون خنکه هواش نه؟  

حالا همسر من میگه قم خوبه یزد نرفتی ببینی گرما چیه

۱۷۰۰ من یک مانتو ساده گرفتم به درد تالار نمی خوره ،مانتو مجلسی جتس پارچه اش فرق  داره چون پارچه های خوب و فاخر استفاده نی کنن گرونن ،خواهرم مانتو مخمل شیک خرید ۴ تومن، خودم جواهر دوزی شده خریدم ۶ ،سادش هم پایین تر از ۴ تومن نبود چون از پارچه های گرون استفاده می کنن اغلب یا ترکن یا مزون دوز

2801