2777
2789

انقد گریه کردم با شوهرمم دعوام شد ازم شاکی شد رفت خوابید از خانوادم دورم تقریبا ۹ ساعت راهه این جا هیچکس و ندارم ی مامانبزرگم هست اونم م پیره خدا می‌دونه تا که ی زندس مامانمینا این ور خونه دارم تقریبا از عید تا پاییز این طرفن در رفت و آمدن تازه رفتن منم تازه عروسی کردم ی سال نشده امشب چنان دلم گرفته بود دوساعتع دارم گریه میکنم حالم بده واقعا پشیمونم از ازدواجم ک اومدم راه دور اکه جای من بودین اینجوری مبشیدین یا من نمیتونم بفهمم م خودم انتخاب کردم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

درکت میکنم عزیزم ، سعی کن خودتو سرگرم کتی که کمتر احساس دلتنگی کنی

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2803

کاش منم راه دور بودم نمیدیدمشون 

کاش اونا زندگی راحتی داشتن من حاضر بودم هیچ وقت نبینمشون ولی تو رفاه بودن 

کاش من میمردم 

کاش ....

کاش بمیرم تحمل درد و رنج اونا رو ندارم 

تحمل خودمم ندارم 

کم آوردم 

طبیعیه کم کم عادت میکنی بیشتر بهشون زنگ بزن تصویری باهاشون چت کن اگ میتونی یه کلاسی چیزی برو سرت گرم شه

عزیزانی که قصد دارن باردار بشن تاپیک منو در مورد بچه دارشدن بخونید لطفا همون که نوشتم یه چز خیلی مهم اونو بخونید تا میتونید عمل کنی. بهش ان شاءالله خدا بهتون فرزندانی سالم و صالح ببخشه 
2804

عزیزم ایشالله مشکلت حل میشه ناراحت نباش🤍🌱به هرحال بحث و دعوا بین همه هست سعی کن چندسال دیگه برگردی شهر خودت اگه همسرت موافق بود، میشه واسه شفای مادرم دعا کنید ممنونتون میشم

لطفاً با دلای پاکتون واسه شفای مادرم دعا کنید

شما ۹ سال پیش منی

وقتی اومدم شهر دیگه

و هر روز شب کارم‌گریه بود

به تک تک وسایل نگاه میکردم یاد مامانم میفتادم که چجوری خریده اورده خونه و زار میزدم!!!

زااااار ینی

دلم لحظه ای اروم نمیگرفت

دیگه عادت کردم

2801