2777
2789
عنوان

میشه تاپیک گوشت روگزارش بزنید😢عکس مشخصات بچه ام توشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3385 بازدید | 180 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

🤣🤣🤣🤣🤣 آخی نگفتی ببین بچه جون من خیلی ساله اینجام بقیه هم که بهت شک کردن بگو نی نی یار لغو کاربر ...

خودمم هردفعه هم بیام باهمین اسمامیام خیالت راحت طلاکه پاکه چه منتش به خاکه

نوردخت وماهدختم😍خدایادخترانم رودرزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرما❤️

شاید نویسنده نی نی سایته بابا شما اون دختره سارا رو ببینید چی میگید این باز میگه من مادر دو دخترم و ...

من اصلا خودمو درگیر اینا نمیکنم هرکی میخوان باشن

ولی اینکه انقد پیگیره تا اعصاب دیگرانو خورد کنه و انقدر واضح بچگونه تایپ میکنه بنظر من جای اعتراض داره

من این چندیمن باره اتفاقی میام تو تاپیکاش و اذیت میشم

امشب نتونستم تحمل کنم 

امیدوارم رسیدگی بشه به نویسنده سایتمون.

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
2803
به کی گفتی برات گزارش بزنه تاپیکت که هست

تاپیک قبلم اطلاعات کارت بچم بودگفتم گزارش بزنن نی نی یارقفل کرده

شاید نویسنده نی نی سایته بابا شما اون دختره سارا رو ببینید چی میگید این باز میگه من مادر دو دخترم و ...

اره منم فک میکنم شیداشریفی باشه 😁

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
من اصلا خودمو درگیر اینا نمیکنم هرکی میخوان باشنولی اینکه انقد پیگیره تا اعصاب دیگرانو خورد کنه و ان ...

چه ربطی داره گفتم گزارش بزنن بترکه پیگیرچی ام ؟

2804

شیدا شریفی که یک ماشین داشت همیشه خراب بود فیک بود؟ کم کم خودم به خودمم شک دارم واقعیم؟فیکم؟ راستم؟دروغم؟هستم؟نیستم؟🤐🤐

دختری از سادات هستم، بر دشمن مرتضی علی لعنت، ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم، خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
من اصلا خودمو درگیر اینا نمیکنم هرکی میخوان باشنولی اینکه انقد پیگیره تا اعصاب دیگرانو خورد کنه و ان ...

باور کن برای سایت مینویسن در غیر این صورت بالاخونش اجاره داده رفته البته من از این خوشم میاد 

دلم میخاد سارا ترشی فروش نابغه رو ولی خفه کنم 

پس شناسنامه بسته بود ؟

چند روز پیش گذاشت دو تا شناسنامه جلد بسته بود و یک کارت محو بهداشت تو تاپیک گوشت بچه ها عکسش رو گذاشتن و گفتن دروغ هاشو میخواد اون تاپیک بترکه که معلوم نشه

همون جا گفتن عکس از اسم بچه هات بذار قبول نکرد

امشب اومد برای ما اثبات کنه یک صفحه شناسنامه که اسم یگانه و مائده بود و یک دست مردونه کنارش 

هیچی دیگه معلوم نبود 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2801