2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

موفق باشی ولی گوشیو بذار کنار حتی تو تایم استراحت و در طول روز حداقل ۱۰ دقیقه استفاده غیر مفید کن از گوشی. از من که امسال کنکور دادم به تو نصیحت🤍

🎀I'm just a girl - خانوادم و نومزدم همه دنیامن🌚✨ - هر روز سعی میکنم از روز قبلم بهتر باشم، خودمو با کسی مقایسه نمیکنم و خودمو با خود دیروز و گذشتم مقایسه میکنم چون معتقدم این کار باعث پیشرفتم میشه ولی اگه خودمو با بقیه مقایسه کنم باعث حس ناکافی بودن و افسردگی میشه🌸 - با همه مهربونم و احترام همه رو حفظ میکنم تا جایی که واسم احترام نگه دارن🌱 - عاشق گوربه هام🥺🐈 - hello kitty تِم زندگیمه😌 رنگ صورتی دوس دارم زیاااااد🤌🏻🩷 می‌دونم به همه ی آرزوهام میرسم چون خدا وقتی آرزویی رو در دلم میندازه توان رسیدن بهشم در وجودم قرار داده🦋
2803
موفق باشی ولی گوشیو بذار کنار حتی تو تایم استراحت و در طول روز حداقل ۱۰ دقیقه استفاده غیر مفید کن از ...

مرسی

دارم میخونم واقعا

تو چی قبول شدی و اینکه رشتت چی بود

از الان واسه 404استرس داری موقع اعلام نتایج چیزی واست نمیمونه

چن ماه ديگه خیلی نزدیکههههه 

اره خیلی استرس دارم اصن ی چی میگم یچی میشنوی 

کلا همینطوری شدم فکر و ذهنم کنکوره

مرسیدارم میخونم واقعاتو چی قبول شدی و اینکه رشتت چی بود

تجربی بودم و ژنتیک قبول شدم

🎀I'm just a girl - خانوادم و نومزدم همه دنیامن🌚✨ - هر روز سعی میکنم از روز قبلم بهتر باشم، خودمو با کسی مقایسه نمیکنم و خودمو با خود دیروز و گذشتم مقایسه میکنم چون معتقدم این کار باعث پیشرفتم میشه ولی اگه خودمو با بقیه مقایسه کنم باعث حس ناکافی بودن و افسردگی میشه🌸 - با همه مهربونم و احترام همه رو حفظ میکنم تا جایی که واسم احترام نگه دارن🌱 - عاشق گوربه هام🥺🐈 - hello kitty تِم زندگیمه😌 رنگ صورتی دوس دارم زیاااااد🤌🏻🩷 می‌دونم به همه ی آرزوهام میرسم چون خدا وقتی آرزویی رو در دلم میندازه توان رسیدن بهشم در وجودم قرار داده🦋
2804
2805
2801