2777
2789
عنوان

دارم دق میکنم چیکارکنم

489 بازدید | 45 پست

شوهرم به شدتتتت وبیمار گونه به خانوادش حساسع و وابستشونه وقتی خونشون میریم زوم میکنه رو کارای من که همش کمک کنم بگم بخندم ٫...دفعه اخر تومهمونی مامانش رفتیم بیرون من تا زیر اندازو بندازن نشستم یه کم رو یه تخته سنگ اومد پیش خواهرش گفت منم تو فامیلتون کمک نمیکنم میرم میشینم یه گوشه!حالا من همش درحال کمک بودما یع ماه گذشته ولی هنوزززز دارم میسوزم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

اون رفتارش طبیعی نیست براهمین شما مجبور نیستی بخاطر خواسته غیرمنطقی ایشون خودت رو تو فشار قرار بدی عادی رفتار خودتو داشته باش اونم عادت میکنه. اینجوری فقط جرات میکنه تا بیشتر ازت توقع بیجا داشته باشه. هرجوری باهاش رفتار کنی خودشو همونجور تطابق میده

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
بگو به درک کمک نکن بهتره تا من کلفت باشم

اصلللللا از جاش بلند نمیشه زر میزنه منم هیچپقت مار ندارم باهاش تومعمونی مامانم اینا ولی خیییلی موچیک شدم پیش خاهرش اینجوری گفت

2804
اون ببخشید زر میزنه مثل پادشاها میشینه همه مامانم اینا حتی جاشو میندازن

زیاد رو‌نده بهش حرفاشم به یه ورت بگو باشه توام اندازه من کمک کن با خنده بزار هر چقدر میگه بگه تو کار خودتو بکن نه زیاد مثل کوزت کار کن نه زیاد بشین 

خب که چی مثلا ؟!«»
2805
2801