2777
2789
عنوان

جهیزیه الان چقدر میشه

644 بازدید | 61 پست

ممنون میشم بفرمایید

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

بستگی داره چه بخری وچه جود جنسی بخری به نظر من ۹۰۰

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
من ۲۰۰ شد همه چی هم عالی خریدم

سرویس چوب فقط دویست چطوری همه چی دویست شد 😢

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین
2804
من ۲۰۰ شد همه چی هم عالی خریدم

تا عالی چی باشه چون ۲۰۰ پول ی مبلمان خوبه

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬
عزیزم عالی اگر باشه فقط یه مبل و ماهارخوری میشه دویستمردمو گیج نکنین الکیهممون از قیمت ها خبر داریم

همون الان فقط وسایل داخل کابینت برقی و چنینی دویست میشه

آخه یخچال وتی وی ولباسشویی وظرفشوئی کم کمش همون200 میشه میشه بگی چیا خریدی چه مارکی؟

همون والا😅

هنر گرچه نان نمیشود اما کهنه شراب زندگیست🥂🎻نام کاربریم برگرفته از شب تولدم شب یلدا آغاز فصل زمستان آغاز برف و سرماست ولی ن ب سردی استوا ❄️☃️🌬
سرویس چوب فقط دویست چطوری همه چی دویست شد 😢

همینو بگو

تازه سرویس چوب در حد عالی خیلی بیشتر از دویست میشه

یا نمیدونه دویست تومن چقدره یا نمیدونه عالی چیه

Afsaneh__67 هستم😍با کاربری جدید در خدمتم😂😂
2801