2777
2789

دستشون‌خالی بود در حد ۱۶‌تومن خرید کرد مامانم ولی از گرونیا ک‌خبر دارین چندتا وسیله بیشتر نشد درحد کمد و گهواره و روروک و‌پتوواینا  منم خودم‌تموم لباسا و عروسکا و خورده ریزاشو‌ با چند تا وسیله دیگه خودم خریدم تقریبا ۱۵ میلیون خودم خریدم حالا مامانم میگه پیش شوهرت زشت شد گفتم خب چیکار میکردم خودم که باردارم سرکار نمیرم درامد داشته باشم شمام که‌درحد توانتون خریدید الان همش میگه ابرومون رفت واقعا درسته حرفش؟

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا خدایا تورو به دو دست بریده ابالفضل قسم میدم قلب بچه ام تشکیل بشه بزودی ممنونم ازت 😍 خدایا خودت مواظب هدیه قشنگ ایی که بهم دادی باش به خودت میسپارم دوست دارم  برام‌حفظش کن❤ دخترم زیباترین هدیه خدا مثل یه کوه پشتت میمونم خداتورو برام حفظ کنه  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

حرفش که درست نیست شما برا بچه خودت خریدی اونام در حد توان خریدن،ولی بمیرم برای حالش و لعنت به این گرونیا که این حس و حال رو به خانوادمون میده

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟          گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین،خانه آباد شدم من اُوون آباد حسین

نه چه اشکالی داره 

یکی بچه دار میشه یکی دیگه باید هزینه کنه

خوب پدر بچه نقشش چیه؟ فقط انتقال اسپرم؟

سیسمونی یه هدیه بوده از طرف خانواده دختر بعد به مرور شده جهاز 

قبل از (ازدواج) از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر 🚨خیلی خوبه که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅 قدیمی محسوب میشم🥰

خودم تمام سیسمونی رو خریدم 

من خودم شاغل بودم 

قبلنا که مادر زن سیسمونی میداد می نشستن پایِ چرخ خیاطی بچه فصلِ گرم دنیا میومد لباس تابستونی میدوختن فصلِ سرد میبافتن 

انقدر وسیله و گرونی نبود والا 

من بودم همون ۱۶ تومنم نمیگرفتم میگفتم کادوی زایمان بدید بهم

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2804
نه بابا چه ابرویی ؟بعدم به مامانت بگو خب خیلی نگران هستی میخواستی همشو بخری 😁😁😁

گفتم که دستشون خالی بود

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا خدایا تورو به دو دست بریده ابالفضل قسم میدم قلب بچه ام تشکیل بشه بزودی ممنونم ازت 😍 خدایا خودت مواظب هدیه قشنگ ایی که بهم دادی باش به خودت میسپارم دوست دارم  برام‌حفظش کن❤ دخترم زیباترین هدیه خدا مثل یه کوه پشتت میمونم خداتورو برام حفظ کنه  

نه بچه خودتونه، اصلا هی تکرار نکید وای و وی و آبرو، یا داره همش را میخره یا ندارن دیگه این حزفا را تکرار نکنید حتی اگر شوهرتون بهش فکر نمیکنه میندازید تو کله اش، یه بار که خونه مامانت هستی و تنهایید بهش لگو دیگه تکرار نکن این حرف رو

اتفاقا بهشون بگو شما وظیفه ای نداشتین لطف کردین همینارم خریدین بچه خودمونه خودمونم باید براش وسیله بخریم 

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

و منی که نذاشتم سیسمونی بخرن 

من میخوام بچه دار خرج وسایلش رو چرا یکی دیگه بده همه رو خودم و همسرم خریدیم

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2801