2777
2789

وا معلومه که میلیونیه

دیگه زیر 10 تومن نیست

بستگی به تایم کلیپم داره

یک عدد عاشقِ نودل هستم😋🍜 اگه تاحالا نودل نخوردی یا بنظرت خوب درست نکردی بگو که دستورشو برات بفرستم🤗💙 خانوم وکیل آینده😍📚 یکی از شانسای زندگیم این بود که شمال به دنیا اومدم🥲🌿 تو زمینه های زبان انگلیسی ناخنکاری، شمع سازی، سنگ مصنوعی، کیک پزی و معرفی کتاب میتونم راهنماییت کنم🤓💁🏻‍♀️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
۵۰ ۴۰ به بالا

نه دیگه در این حدم نیست

یک عدد عاشقِ نودل هستم😋🍜 اگه تاحالا نودل نخوردی یا بنظرت خوب درست نکردی بگو که دستورشو برات بفرستم🤗💙 خانوم وکیل آینده😍📚 یکی از شانسای زندگیم این بود که شمال به دنیا اومدم🥲🌿 تو زمینه های زبان انگلیسی ناخنکاری، شمع سازی، سنگ مصنوعی، کیک پزی و معرفی کتاب میتونم راهنماییت کنم🤓💁🏻‍♀️
2804
نه دیگه در این حدم نیست

چرا همینقدره

چون عزیزم وقتی قرار داد میبندی ی پیکیج کامل دیگه...

فقط کیلیپ نیست که...

ورودی باغ هست...

خود اون کیلیپ هست...

آلبوم عروسی هست...

بعدشم میان تالار فیلم میگیرن... 

فیلم عروسیت هست...

۵۰ ۴۰ به بالا میشه همه ی اینا...بازم بستگی داره چندتا دوربین بخوای داخل عروسیت...

اووو خیلی زیاده که🤦😶

آره فیلم برداری کلا هزینه اش بالاس...

من پارسال کیلیپ عقد گرفتم داخل خانه عقد

۱۰تومن دادم...

هم کیلیپ داشتم،هم عکس و آلبوم...

اونم کلاااا ۲ساعتم نشد...

عکس خیلی گرونه...بخصوص بخوای آلبوم ژورنالی بزنی...

آلبوم خودش نزدیک ۱۰شده الان...عروسی که هزینه هاش زیاده دوربینا زیاد تره...

چرا همینقدرهچون عزیزم وقتی قرار داد میبندی ی پیکیج کامل دیگه...فقط کیلیپ نیست که...ورودی باغ هست...خ ...

منظور من فقط پکیج فرمالیته‌س جدا از عروسی

چون خیلیا میرن شمال یا کیش کلیپ میگیرن

تو همون شهر نیستن که کل قراردادشون با یک نفر باشه