2777
2789
ایناهمش حرف الکیه ما تو عقد رابطه داشتیم شوهرم نه اشتیاقش کم شد نه چیزط تازه بیشتر خودشو به آب و آتی ...

اره درسته

میگم شتیدم بعضیا یکم شل میشن

منظورم همه نبود

من خودمم عقد کنم مخروم نمیکنم خودمو

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چرا میترسی

خب ببین 

من سر این ازدواج خیلی اذیت شدم.

چون فاصله سنی داشتیم به شدت مورد ازار و اذیت دیگران قرار گرفتم.

همسرم فقط از لحاظ سنی از من بزرگتره.

وگرنه از لحاظ چهره و تیپ و قیافه واقعاااااا امروزی و خوش تیپه.

که وقتی اقوامم روز عقد دیدنش تعجب کرده بودن.

هی میگفتن ما فک میکردیم میگفتن نامزد فلانی 43 سالشه الان یه مرد با لباس رسمی و فلان میاد.

درصورتیکه تیپش مثل یه جوون 20 سالس و کلیم سرزنده و خوش قیافع اس من سر این حرفا کلی اذیت شدم و اصلا نتونستم خودمو اماده کنم برا رابطه.

حتی شب عقد که بهم گفت بریم خونمون من قبول نکردم گفتم یه مدت نمیام 

همش میگن که اره پس فردا مرده ولش میکنه میره و فلان 

خب درسته ازدواج دومشه 

اما دلیل جدایش یه مشکل خیلی حاد بوده.

و همین حرفا باعث شده من بیشتر بترسم و نتونم باهاش رابطه برقرار کنم 

2803

من که مخالفم

تو همین سایت زیاد دیدم تو دوران عقد به مشکل خوردن

و جدا شدن که در این صورت اگه دختر باکره باشه به نفعشه

همچنین زیاد دیدم که تو عقد حامله شدن

برنامه هاشون بهم ریخته و نمیدونستن چطور به خانواده بگن

یا هنوز شرایطشو نداشتن زود عروسی بگیرن برن

مردی که منطقی باشه میپذیره و زنی هم که مطمئن پیش بره

و به همه چیز فکر کنه این کارو نمیکنه

اون همه مدت خبری از رابطه نبود حالا اونقدم روش

تا زمانی که خونه خودم نرفتم چنین چیزی رو نمیپسندم

یک عدد عاشقِ نودل هستم😋🍜 اگه تاحالا نودل نخوردی یا بنظرت خوب درست نکردی بگو که دستورشو برات بفرستم🤗💙 خانوم وکیل آینده😍📚 یکی از شانسای زندگیم این بود که شمال به دنیا اومدم🥲🌿 تو زمینه های زبان انگلیسی ناخنکاری، شمع سازی، سنگ مصنوعی، کیک پزی و معرفی کتاب میتونم راهنماییت کنم🤓💁🏻‍♀️
اره درستهمیگم شتیدم بعضیا یکم شل میشنمنظورم همه نبودمن خودمم عقد کنم مخروم نمیکنم خودمو

اون بعضیا مشکلشون اینه از اول خودشون و خانواده‌هاشون در مورد اینکه چقد عقد بمونن حرف نمیزنن و از اول تو بلاتکلیفی‌ان 

من پدر و مادرم گفتن ما رسم داریم عقد یه ساله باشه 

شوهرم از اول گفت نه زیر ۶ ماه همه چیزو جور میکنم میریم خونه خودمون دیگه اونا هم قبول کردن 

2804

من کلا فاز عقد جدا عروسی جدارو نمیفهمم! اگه باید صبر کنید شرایط محیا شه خب صبر کنید بعد ازدواج کنید!!

بزرگترین شکوه ما در هرگز نیفتادن نیست، بلکه در برخاستن پس از هر بار سقوط است.
خب ببین من سر این ازدواج خیلی اذیت شدم.چون فاصله سنی داشتیم به شدت مورد ازار و اذیت دیگران قرار گرفت ...

حرف همیشه هست من شوهرم شیش سال بزرگتر بود همین حرفارو میزدن که خیلی بزرگتره خانوادش فلانه قیافش اینجوریه منم همش استرس داشتم حتی هنوز هم قبل رابطه یهو یه اتفاق می‌افته یه حرفی می‌شنوم عصبی میشم بدنم قفل میشه اصلا میلی به رابطه ندارم ولی خب رابطه لازمه مخصوصا براشوهر تو چون ۴۲ سالشه وقبلا طلاق گرفته الان خیلی گرمه وتشنه تو اینجوری خیلی اذیت میشه

ایناهمش حرف الکیه ما تو عقد رابطه داشتیم شوهرم نه اشتیاقش کم شد نه چیزط تازه بیشتر خودشو به آب و آتی ...

ما هم تو دوران عقد رابطه داشتیم  اوایل همسرم خیلی تلاش کرد که زودتر بریم سر خونه زندگی خودمون ولی مشکلاتی پیش اومد و هنوز که هنوزه بعد از دو سال نتونستیم عروسی بگیریم.  الان دیگه شور و اشتیاقی نداریم وقتی عقد طولانی میشه، گند میزنه تو همه چیز....  

شرایط آدما فرقق میکنه

حرف همیشه هست من شوهرم شیش سال بزرگتر بود همین حرفارو میزدن که خیلی بزرگتره خانوادش فلانه قیافش اینج ...

اره امشبم برد منو دور زد اینا بعد بهم گفت که من نیاز دارم و سعی کن کم کم بتونی باهاش کنار بیایی 

2801