2777
2789
عنوان

ازدواج مجدد

991 بازدید | 57 پست

همسرم امشب قبل از خواب بهم موضوعی رو گفت که سرم سوت کشید

میگه تمکن مالی دارم و  میخوام اگر خانم پاک و سالمی بهم پیشنهاد داد و وارد زندگیم شد ساپورت کنم از هر نظر

(موقت منظورشه)منم بهش گفتم باشه هر کاری میخوای انجام بده

ولی بهتر بود به ایتام برسی نه یه خانم

از صبح سرپام...خوابم پرید کلا

سکوت؛بهترین راه به خواسته هاست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804

بهش گفتی هرکاری میخوای انجام بده ؟

برام جالبه که چطوری رفتار میکنین که جرات میکنن بیان بشینن جلوتون از این حرفا بزنن ؟؟؟

°از قشنگترین حس‌های دنیا اینه که یکی تو زندگیت باشه که #تُ رو اندازه‌ی همه‌ی آدمایی که دوسِت ندارن ، دوسِت داشته باشه ..💓

جای این جواب باید میزدی تو دهنش

شاید بعضیا مثل ارسطو معتقدن مغز کارایی نداره و فقط وظیفش اینکه خون بدنو خنک کنه😏 یا شایدم مثل مصر باستان معتقدن مغز به درد نمیخوره باید بندازیش دور🙄 آخه اونا همه اعضا بدنو مومیایی میکردن به جز مغز !آخه از نظر مصر باستان مغز کارایی خاصی نداشته!! حالا میفهمم چرا بعضیا مغزاشونو آکبند و دست نخورده میزارن تا روزی که ما رو با خاطره هاشون تنها بزارن😏  

بگم خدا چیکارش کنه.داره آروم آروم جا میندازه میخواد وارد زندگیتون کنه.اخرشم میگه اینم میخوام بگیرم.دوس داری بمون دوس نداری برو ب سلامت.چون دیدم این موضوع رو...اگه ما زنها بیشتر هوای همو داشته باشیم و ب اینجور مردها ی تو دهنی محکم بزنیم دیگه اینجور مسائل برای زندکی همجنسمون پیش نمیاد

2801