2777
2789

انگار از کل دنیا زورم به همین بدن بی جونم با کلی درد میرسه

منی که از همه اتفاقات زندگیم اینجا میگفتم دیگه حتی حال تایپ زدن هم ندارم و حوصله هبچیو ندارم 

زندگیم روز به روز بدتر سخت‌تر 

هیچ دری باز نمیشه یه روزنه امید نمیاد 

یه شب بی استرس ندارم همش تو خواب و بیداری کابوس

حال روحی و جسمیم خوب نمیشه 

شاید بگید مگه مریضی اینکارو می‌کنی آسیب میزنی به خودت

ولی اون لحظه انگار به جنون میرسم 

انواع و اقسام روش های خودکشی میاد تو ذهنم 

وقتی میبینم کسی کنارمه نمیتونم موقت آسیب میزنم به خودم یا تیغی چیزی 

دستام پر از رد شده 

مدتی بود که دست کشیده بودم ولی شبی بعد از عصبی شدن و بحث مجدد با خانوادم جوری محکم زدم اینسری که رسید به گوشت خونریزی هم قطع نمیشه 

نمی‌دونم آخر بار چی سر خودم میدم ولی از خودم میترسم 

مثل همین امشب که خون دستم بند نمیاد و از دردش خواب نمیرم 

اگه یبار ....

هیچی نمیتونم بگم فقط برام دعا کنید خدا یه دری روم باز کنه زندگیمو سر و سامون بدم از این حال دربیام 

رویا؟ نه ، آرزو؟ نه ، پس چی؟ فعلا فقط آرامش می‌خوام 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

قشنگم:) تقصیر تو نیس اگه این حجم از اتفاق های بد و تلخ افتاده واست ولی بدنت و اون دخترکوچولوی درونت تو هر لحظه ای باهات بوده و هست:)) اون بیرون به اندازه کافی به تو و دخترکوچولوی درونت و بدنت که از عصبی شدن میلرزه اسیب میزنن:) تو دیگه نزن:))🫂💕

2803

ابلفض، خاهر چه بلایی داری سر خودت میاری، نکن بابا زشته، فردا پس فردا همسر میشی، مادر میشی، چه توضیحی میدی برا جای این زخمها، کمی آروم باش، آب خنک بخور، نفس عمیق بکش، آخرش بیا بغلم خاهری، اما به خودت آسیب نزن عزیزم

درکت میکنم منم یه روزایی رو داشتم که آرزوی مرگ میکردم فقط اون روزام گذشت

نمیگم آسون گذشت ولی بازم گذشت

هیچکس جز خودت برات نمیمونه و هیچکسی به اندازه خودت ارزشمند تر نیست تو این دنیا از ته دلم از خدا برات آرامش میخوام امیدوارم به زودی مشکلاتت حل بشه آنقدر  غرق خوشی بشه ک حتی این روزا رو به یاد هم نیاری❤️

برای بچه دار شدنم صلوات میفرستین💔

عزیزم همه مشکل دارن منم حالم خوب نیست چندبار خواستم خودکشی کنم ولی کار شما نرمال نیست نیاز به ویزیت روانپزشک داری خودمم کنترل خشم ندارم جیغ میکشم بعضی وقتا پرخاشگر میشم واسه همینا رفتم مشاوره و  روانپزشک دارو هم داده بهم

یه کاری کن که میتونی🥺💔یه خونه شو تو ویرونی🌱از این بیشتر نپرس از عشق نمیدونم نمیدونی تو این تقویم دل مرده کسی اشکاشو نشمرده کجا دیدی که تنهایی غم هاشو با خودش برده یه کاری کن از این بیشتر نیوفتم تو غم آخر نزار شمع حضور من یه شعله شه تو خاکستر نگو دوره نگو دیره نگو این غصه دلگیره یه عمری رفته از دستم نیای عشق تو میمیره🫂       عشق تو مرد🖤
2804
ابلفض، خاهر چه بلایی داری سر خودت میاری، نکن بابا زشته، فردا پس فردا همسر میشی، مادر میشی، چه توضیحی ...

با این اوضاع فکر نکنم به اینروزا برسم ...

عزیزم همه مشکل دارن منم حالم خوب نیست چندبار خواستم خودکشی کنم ولی کار شما نرمال نیست نیاز به ویزیت ...

اره قبلا میرفتم روانشناس اما همونم ول کردم حوصله ندارم دیگه ...

امروز پشت چراغ قرمز یه خانومی بود دستاش پر از جای خودزنی کل ساعدش جای خودزنی داشت دستش رو کامل تاتو کرد که کاورش کنه ولی باز هم مشخص بود... نکن این کارو جاش میمونه چندسال بعد خودتو سرزنش میکنی درست بشو هم نیست

یه کاری کن که میتونی🥺💔یه خونه شو تو ویرونی🌱از این بیشتر نپرس از عشق نمیدونم نمیدونی تو این تقویم دل مرده کسی اشکاشو نشمرده کجا دیدی که تنهایی غم هاشو با خودش برده یه کاری کن از این بیشتر نیوفتم تو غم آخر نزار شمع حضور من یه شعله شه تو خاکستر نگو دوره نگو دیره نگو این غصه دلگیره یه عمری رفته از دستم نیای عشق تو میمیره🫂       عشق تو مرد🖤
درکت میکنم منم یه روزایی رو داشتم که آرزوی مرگ میکردم فقط اون روزام گذشتنمیگم آسون گذشت ولی بازم گذش ...

مرسی عزیزم 😞

اره قبلا میرفتم روانشناس اما همونم ول کردم حوصله ندارم دیگه ...

روانپزشک فرق داره باید دارو بخوری

با این اوضاع فکر نکنم به اینروزا برسم ...

پایان شب سیه سپید هس قشنگم، گریه کن دلت خالی بشه، اما اینو هیچوقت یادت نره روزای خوشت در راه هس، تا ابد در بدی ها نخاهی ماند گل قشنگم، به خودت امید بده، قوت قلب بده، تحمل تحمل تحمل، آخرش برنده ای جان خاهر

2801