2777
2789
عنوان

جهیزیه بیاین نظر بدین🤗🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 1030 بازدید | 106 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

وایی اگه بفرستی خیلی لطف بزرگی کردی🥰🥰

یه سری هم مونده 

مثه ظروف پلاستیکی که اونارو هم باید لیستشو بنویسم 

ظروف رویی هم دو دست گرفتم تکمیل شده 

یه سری ظروف چینی و سرویس آرکوپال و ...اینا هم مونده که لیستشو بنویسم و تکمیل کنم 

ببین عزیزم من ۲۴ شهریور عروسیم بود از فروردین برنامه ریخته بودم هیچ کدومش درست پیش نرفت پولمون هدر ر ...

وااای چه ضدحالی

با برنامه اخریت خیلی خیلی موافقم 

یه خاطره ای ام میموند برات🙂

غصشو نخور زندگی همینه 

2803

من چرخ گوشتم‌ مونده رو دستم هیچ فایده ای نداره گوشت میندازم تو این خردکن چند تیغه ها چرخ میکنه 

آبمیوه گیری چهارکاره هم اشتباه کردم خریدم اون مخلوطکن که شکل پارچ هست بی استفادست کاراشو گوشکوب برقی هم انجام میده 

کلا به نظرم وسایل برقیو تک کاره بگیری بهتره 

من یه ست گوشکوب برقی و بلندر کوچیک و همزن گرفتم اون خیلی بیشتر از بقیه چیزا برام کار کرده 

جاروبرقیتم یا ازین رباتیکا بگیر یا این عصاییا که سنگین نباشه هم جاتو تنگ نمیکنه هم راحت تره

ببین عزیزم من ۲۴ شهریور عروسیم بود از فروردین برنامه ریخته بودم هیچ کدومش درست پیش نرفت پولمون هدر ر ...

منم قراره اینکارو کنم 

امیدوارم خوب پیش بره 

البته خارج از کشور نمی‌ریم واسه عکاسی 

2804
اول از چیزای بزرگ اشپزخونه شروع کنیدیخچال گاز ماشین لباسشویی و ظرف شویی وبعد لوازم برقی دیگه من خودم ...

اینارو یادم رفت بگم

خوشخواب،روتختی،پتو ۲نفره ،پتو تک نفره،پتو مسافرتی ،بالشت و تشک

وااای چه ضدحالیبا برنامه اخریت خیلی خیلی موافقم یه خاطره ای ام میموند برات🙂غصشو نخور زندگی همینه

غصه نداره عزیزم اتفاقا رفتیم مسافرت بعد عروسی همسرم دید افسرده شدم چهار روز رفتیم ترکیه برگشتیم با همون برنامه ای که گفتم رفتیم ولی خب پولمون برا عروسی حیف شد

منم قراره اینکارو کنم امیدوارم خوب پیش بره البته خارج از کشور نمی‌ریم واسه عکاسی

مسافرت خارج و داخل مهم نیس مهم اینه که خش بگذره ما بعد عروسی رفتیم و عکاسی و اینا هم کردیم ولی خب پول عروسی حیف شد

اینارم بیزحمت

اینارو هنوز لیست نکردم 

چون باید لیست برقیا اول تکمیل کنم بعد اونا رو بنویسم 

اونارو دیگه باید طبق خانواده ها لیست کنی 

مثلا من می‌خوام همه چیزو ۱۸نفره بگیرم 

لیوان شربت خوری و چای خوری هم ۱۸نفره گرفتم البته سه مدل گرفتم 

دیگه این چیزا سلیقه ای هست بیشتر 

2801