2777
2789

دوستی که ازت لباس خوابتو قرض میخواد 

دوستی که بیش از حد باهات صمیمی شده و شوخی های خیلی بدی در مورد همسرت می‌کنه 

دوستی که جداشده 

باهاش قطع ارتباط می‌کنی بخاطر اینکه تو حالت مستی حرف و پیشنهاد بدی میده در مورد زندگیت بعد میگه من هیچی یادم نبوده دوستی که تو خونه نباشی بهش بگی نیستم ولی بازم بره در بزنه وقتی شوهرت خونه تنهاست بره تو خونت بشینه از شوهرم مطمعنم ...

ولی هر دو تصمیم گرفتیم چنین کسی راه ندیم تو زندگیمون دوباره بعد چندسال زنگ بزنه برا اشتی ولی. بازم تو راش ندی🙂 و اون ناراحت بشه دیگه نه جوابتو بده نه حرفی بزنید  بنظر خودم بی شک بهترین کارو کردم ولی اون چرا ناراحت شد وقتی گفتم نه نمیشه دوباره ارتباط داشته باشیم هر چند نمیشه اسمش گذاشت دوستی 

من یک مثبت اندیشم با من از نا امیدی حرف نزن 🥰

نه دیگه کم مونده بود تجاوز کنه بهتون

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

رفته بودم آرایشگاه زنگ زد کجایی بیام پیشت گفتم خونه نیستم نرو خونه تا رفته در زده رفته بالا گفته من می‌شینم تا زنت بیاد  شوهرم زنگ زد گفت اومده بعد من هرچی زنگ میزدم رو گوشی مثلاً دوستم ج نمی‌داد  ولی شوهرم ج میداد می‌گفت نشسته اینجا منتظر توعه زود بیا منو میگی کفری شده بودم گفتم بهش بگو من نمیام همین الان از خونم بره بیرون 

من یک مثبت اندیشم با من از نا امیدی حرف نزن 🥰