2777
2789
عنوان

چ غذاهایی درست میکنید تو خونتون دعوا میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 5035 بازدید | 178 پست
غذا ک اعتقادی ندارم نعمت خداست اینجور نگید ولی ب اینکه سرصبحی اول کی رو ببینم اعتقاد دارم اگه همسایه ...

هر موقع میبینیش

بگو۳ بار  ماشاءالله لاحَولِ وَلا قُوتَ اِلا بِالله 

و معوذتین ناس و فلق رو بخون 

عزیزانی که قصد دارن باردار بشن تاپیک منو در مورد بچه دارشدن بخونید لطفا همون که نوشتم یه چز خیلی مهم اونو بخونید تا میتونید عمل کنی. بهش ان شاءالله خدا بهتون فرزندانی سالم و صالح ببخشه 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

ما سر غذا ک ن 

ولی هر سری نزدیک عید میشیم خونمون حکومت نظامیه جوری ک منو مادرم از عید متنفریم انقدر دعوا میشع خونمون در حد بزن بزن 

اگه بازم امضامو پاک نمیکنین بگم این کاربری دست دو نفره ک وقتایی ک نمیخوان با کاربریه خودشون تاپیک بزنن راهنمایی بگیرن داخل این کاربری تاپیک میزنن ❤❤❤❤چرا همش پاک میشه اه 
2803
غذا رو دقت نکردم اما وقتی زیاد میخندم اون روز قطعا ازدماغم درمیاد .یا وقتی رابطه م باشوهرم خوبه کسی ...

من اینوشنیدم بعداز هرخنده ازته دل باید۳تاصلوات فرستاد

دلیلیم نداره از رابطه خوبت باشوهرت تعریف کنی

یااگرم کسی دیدو تعریف کرد رو یذره نمک چهارقول و آیت الکرسی بخون یه صلواتم بفرست هم خودت بخور یذره هم بده شوهرت

2804
ما سر غذا ک ن ولی هر سری نزدیک عید میشیم خونمون حکومت نظامیه جوری ک منو مادرم از عید متنفریم انقدر د ...

وااااای من فکرمیکردم فقط خونه ما اینطوریه یه جنگی میشه کم مونده همه همدیگرو بکشن

من عاشق کشک بادمجونم

کلا عاشق بادمجونم

ولی روز اول پریودی واقعا اذیتم 

مخصوصا اینکه دلدرد شدید دارم

دقیقا هر وقت پریود میشم ناهر یا کشک بادمجچنه یا ابگوشت  

که بعدش دلدرد و تهوع بگیرم

شاید بعضیا مثل ارسطو معتقدن مغز کارایی نداره و فقط وظیفش اینکه خون بدنو خنک کنه😏 یا شایدم مثل مصر باستان معتقدن مغز به درد نمیخوره باید بندازیش دور🙄 آخه اونا همه اعضا بدنو مومیایی میکردن به جز مغز !آخه از نظر مصر باستان مغز کارایی خاصی نداشته!! حالا میفهمم چرا بعضیا مغزاشونو آکبند و دست نخورده میزارن تا روزی که ما رو با خاطره هاشون تنها بزارن😏  

شاید باورت نشه از اول ازدواجم چند بار کشک بادمجون درست کردم همینکه آماده شد زیرشو خاموش کردم ، یه اتفاقی افتاده زنگ زدن بهم رفتم . غذا مونده رو گاز نخوردیمش. از کشک بادمجون میترسم😅🥲

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

من هروقت قورمه سبزی میزاشتم با شوهرم بحثم میشد. خوراک لوبیا هم همینطور. ولی قورمه سبزی بیشتر.جالبه خودمم متوجه شده بودم،اما تاپیک امشب جالب بود.انگار واقعا همچین چیزی هست.انفاقا دوروز پیش درس گردم با شوهرم بحثم شد،البته بگم داریم جدا میشیم.یعد یهو رفتم سرگاز یادم اومد دارم قورمه سبزی میپزم

2801