2777
2789
عنوان

رفیق صمیمی شوهرم چجور میشه یعنی😐

| مشاهده متن کامل بحث + 94654 بازدید | 607 پست

فقط بلاکش کن قبل اینکه همه چی به فنا بره

🎀I'm just a girl - خانوادم و نومزدم همه دنیامن🌚✨ - هر روز سعی میکنم از روز قبلم بهتر باشم، خودمو با کسی مقایسه نمیکنم و خودمو با خود دیروز و گذشتم مقایسه میکنم چون معتقدم این کار باعث پیشرفتم میشه ولی اگه خودمو با بقیه مقایسه کنم باعث حس ناکافی بودن و افسردگی میشه🌸 - با همه مهربونم و احترام همه رو حفظ میکنم تا جایی که واسم احترام نگه دارن🌱 - عاشق گوربه هام🥺🐈 - hello kitty تِم زندگیمه😌 رنگ صورتی دوس دارم زیاااااد🤌🏻🩷 می‌دونم به همه ی آرزوهام میرسم چون خدا وقتی آرزویی رو در دلم میندازه توان رسیدن بهشم در وجودم قرار داده🦋

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ببین الان اتفاق من برات بیوفته چی میخوای بگی؟؟برادر شوهرت بعد از شیش ماه استوری عاشقانه گذاشتن بیاد ...

واای نگوووو.  شر میشه بخدا. من جات بودم به پدرم میگفتم که بعدااگه لو رفت شر ش منو نگیره. یا که به پدرشوهرم میگفتم... 

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

بعضیامیگن شوهرت شاید خواست امتحانت کنه که اینکار نشونه کثافت بودن و بیشتر بی غیرتیش هست چون کسی ک میگه بیا زنمو امتحان کن بیغیرته اونوقت حتی یروزی بین این دوتا خراب شه طرف میره میگه این بیغیرته ب زنش اعتمادنداره خواست امتحانش کنم. اونی هم که تو بش میگی برادرشوهر ی ادم اشغالیه وگرنه هرگز ب هر قیمتی ی زنو امتحان نمیکرد. و بدتر از اون دوتا مرد  شما هستی ک با یه غریبه چت میکنی این چت کردن حرف زدن اصلا این همه راحتی واسه چیه؟چجور مادرشوهر یا خواهرشوهر میخوان بیان خونه میگی بچه هادعاکنین نیان بدم ازشون میاد. الانم دیرنشده اگه مخفی کاری کنی و پیاما رو نشون ندی دیگه از مزخرفی و کودن بودن خودته

خواهشاامضاموبخونید،توروخداهرکی میخونه یه دونه صلوات بفرسته واسم امسال بختم بازشه ازدواج کنم🙏
2803
اصلااا باور نمیکنم یعنی این ادمو میتونی جای داداش همسرت بزاری اینقد

خب هیچ غریبه ای رو نباید مثل عضو خونواده دونست،الان با این دور زمونه به خود برادر شوهرم نباید اعتماد کنی و صمیمی شی چه برسه با دوست شوهرت😐

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بگو خودت لاشی هستی که نفمیدی چون مثل داداش شوهرم هستی باهات حرف زدم 

گرچه اشتباه کردم چون شما مثل اینکه آدم نیستی 

دیگه دور شوهرم نپلک

عوضی

اینو الان بفرست و بلاک کن 

تا جلوی اتفاقات بعدی گرفته شه ممکنه برات دسیسه کنه 

2804
فک نکردم همچین منطوری دارهه چون نارحت نشه جواب دادم بعد که فهمیدم منظور داره چیزی نگفتم کلن هنگ کردم ...

خب اصلا ب جهنم و درک ک ناراحت بشه یا نشه یعنی ناراحت نشدنش خیلی واست مهمه؟ اگه فردا فرضاگفت بیا فلان جا باید بری چون نمیخوای اون ناراحت بشه؟ اما اگه مادرشوهر بیاد خونت مثلا اب بخوره میگی وایییی باز زنیکه اومد کی از شرش راحت میشم. امیدوارم فقط با همچین تاپیک خانواده شوهر فقط نبینمت که بگی کی چیکارکرد کی نکرد😑

خواهشاامضاموبخونید،توروخداهرکی میخونه یه دونه صلوات بفرسته واسم امسال بختم بازشه ازدواج کنم🙏

چرا من درک تون نمیکنم؟ 

من حتی شماره برادرشوهرامم ندارم. حتی یکبار هم تلفنی حرف نزدم جز یکبار تلفن خونه مادرشوهرم رو برادر مجرده جواب داد. 

چرا باید دوست شوهر اونقدر صمیمی بشه اونقدر وارد حریم خصوصی بشه که اجازه همچین غلطی رو به خودش بده؟ 

بخاطر همین چیزاست دوست ندارم باهمکار و رفیق جماعت رفت و امد کنیم. یه همکار همسرم چندسال باهم بودن.  رفیق بودن.  تقریبا تو یه تایمی همزمان ازدواج کردن.  

خیلی خیلی پیگیر بود بیاد خونه مون.  من مخالفت کردم و همسرمم پیچوند. دیگه خودش بیخیال شد. البته اینم بگم اونم بیشعور بود میومد میگفت زنم چاقه،  میریم کوه،  لاغر بشه. 

اوووونقدر اعصابم خرد میشد، میگفتم براناموسش حریم نداره،  بیاد خونه مون برا من میخواد حریم بذاره؟!  

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

یه بار رفتم مغازه دوست شوهرم با این سگ رفت و امد خانوادگي هم داشتیم فکر میکردیم آدمه مرتیکه گوه برداشته به موز بزرگ داده دست بچم و یه جوری کثیف نگاهم کرد که حالم به هم خورد 

به شوهرم گفتم و کلا رفت و امدمون و دوستیش باهاش قطع کرد 

از اون موقع به شوهرم گفتم با رفیقاش هرجای رفتی بیرون باش نه من میخوام خودشون ببینم نه با زناشون آشنا شم تموم شد و رفت 

به اسم رفاقت میان تو خونه آدم یا چشمشون پی مال آدمه یا ناموس 

به هیچکس اعتماد نکنید 

ای زندگی حرومت بشه جوانیم 

وای اسی انگار داستان منو گفتی بخدا 

منتها من برای یکسال پیش و من مجردم 

این پسره دوست داداشم و شوهر دخترعموم بود 

من به داداشم نگفتم وگرنه خون میشد اما به بابا مامانم گفتم 

توام به نظرم به شوهرت بگی بد میشه ولی بلاکش کن پدرسگو 

من بعد دوماه از زر زر کردنش بلاک کردم رابطه با دختر عمومم قطع کردم

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
خب هیچ غریبه ای رو نباید مثل عضو خونواده دونست،الان با این دور زمونه به خود برادر شوهرم نباید اعتماد ...

منم بعد مشابه این اتفاق دقیقا دیگه با هیچ کس جز خانواده صمیمی نشدم 

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
وای اسی انگار داستان منو گفتی بخدا منتها من برای یکسال پیش و من مجردم این پسره دوست داداشم و شوهر پس ...

شوهر پسر عمو😅🤦‍♀️

دو بار خوندم

⚘ قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2801