2777
2789
عنوان

نظرتون راجع به دختری که

350 بازدید | 27 پست

با لباس خیلی باز عکس میزاره چیه 

لباس خیلی باز که میگم مثلا یه کوچولو پایین باسن از بالام لخت  بدون س  و تین خواهشا شعار ندین  نگین بهم ربطی نداره اینو میدونم که بهم ربطی نداره فقط میخوام بدونم دیدتون چیه 

صبح میشه این شب ... 💔

خ

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 ...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

هیچ

دلش میخواد 

جوونه، زیباست، اختیار بدنشو داره، انتخابش اینه

من واقعا قکری نمیکنم

همونطوری که در مورد یه آدم محجبه فکری نمیکنم

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2804

احساس میکنم بشدت دنبال تایید گرفتن از جانب دیگرانه و کمبود توجه داره

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با  کاهش وزن! ==> تاریخ 30 مرداد1403، 86 کیلو🤩

اره مشکل داره

یکی از همسایه هامون که یه خانم متاهل هست، دیشب عکسشو استوری کرده خوشگلم، یکی هم ریپ زده چشات الکل داره میخام توش حل شم، بعد این خانومه شات پیامارو دوباره استوری کرد، در عجبم خانوادش چیزی نمیگن، شوهرررش 

یکی منو روشن کنه لطفا، یعنی چی این حرکات

2801