2777
2789

ما ازاول برج که حقوق میریزن همون ساعت با گوشی انتقالش میدیم براقسط و قرض ار یاعت اول  لی پولیم دیگه من خیاطی میکنم هر چی گیرم بیاد خرج زمدگی میشه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

تنظیم میکنم کم نیاد همیشه هم یه پول مخفی دارم برا روز مبادا نهایتش ارز میفروشم

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من این ماه خیلی بی پول شدم چون اول ماه کل حقوقم رو طلا خریدم واقعا سخت گذشت بهم و کلی هم از خانواده خریدم بازم خرج شد و الان هیچی لباس ندارم منتظر حقوق مهرم که برم کلشو لباس بخرم و احتمالا بازم برنامه آبان بی پولیه 😂😂

2803

غصه میخورم ،میرم تو لاک خودم،کمتر بیرون میرم که کمتر خرج کنم، از خجالت زیاد سمت خانواده نمیرم

#من مرد هستم #          حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن  
2804
غصه میخورم ،میرم تو لاک خودم،کمتر بیرون میرم که کمتر خرج کنم، از خجالت زیاد سمت خانواده نمیرم

حالا من برعکس زیاد میرم سمت خانواده خخ

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
2801