2777
2789

دکتر خوب سراغ دارین ببرم 

فارابی بردم عینک داده گفت ی چشمش ۹.۵ ی چشم دیگش ۷.۵ دارم دیوونه میشم اصلا بهم نگاه نمیکنه فقط به نور نگاه می‌کنه یعنی درست میشه 😭😭😭

وقتی با عینک میبینمش اشکام می‌ریزه 

اگه متخصص چشم اطفال خوب سراغ دارین معرفی کنید ممنون میشم🙏❤️

۹ و نیم؟مطمعنی؟۹۵ صدم نیست؟

نصر من الله و فتح قریب.  لبّيكَ مَولانا وقائِدنا يا خامِنئي        بیا اینجا میخوام یچیزی بهت بگم،من گناهکار ترین بنده خدا بودم،یجوری بخشید منو و معجزه کرد تو زندگیم که دهنم باز موند از این همه عظمت،شاید دیدن این امضا تلنگری باشه که دست از گناه برداری و برگردی به سمت معشوق و معبود و همه کس و کارمون یعنی خدا🤍ای به قربان ابا عبدلله🖤من برادر نداشتم،ولی برادرای شهید زیادی دارم که هوامو دارن😍اگه دلت میگیره یه برادر شهید برای خودت انتخاب کن باهاش درد و دل کن خواسته ای داری بگو برات غیرتی شه پیش خدا وساطتو بکنه.خلاصه کلام،خدا خیلی توبه پذیره رفیق🌱حسین تو قلبم داره ریشه حسین که تکراری نمیشه حسین اون عشق موندگاره زمان مرگم بیا اباعبدلله دوست دارم خیلیییی یا اباعبدلله ندارم حرفی به جز همین یک جمله و صل الله علی عبدلله🖤🥺خدایا ازت یه پسر میخوام اسمشو بزارم حسین,آخه من حسین نوکرینین نوکرینین نوکریم🥺🤍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

چرا اخه

ارثیه؟

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                
2804

اینهمه بچه عینکی تو کل دنیا هست شما مادری نباید اینطوری صحبت کنی

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استارتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

بیا شیراز

بیمارستان دکتر خدادوست

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.‌‌‌‌‌‌‌                                          حرفی سخنی؟؟؟   😉                                            https://daigo.ir/secret/8451111626                                  باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌

عزیزم از کجا فهمیدین چشمش ضعیفه ؟ اون دکتری که متوجه شد نمی تونه کار بیشتری انجام بده؟ یا پیشنهاد دکتری از همکاراش نداشت ؟

قبل از (ازدواج) از صحت معیارهای خودتون مطمئن باشید چون بعد از ازدواج در همون حد یا کمتر میتونید توقع داشته باشید نه بیشتر 🚨خیلی خوبه که حال دلت خوبه ولی وقتی استارتر داره درباره یه مشکلی جزجز میکنه نگو و منی که این مشکل رو ندارم چون نه راهنمایی محسوب میشه نه دلداری ،تازه خودتم رو چشم میندازی.😒لطفا وسط تاپیک دیگران تاپیک نزنید😬اگر بر اساس عنوان از موضوع تاپیک خوشتون نمیاد یا مخالفین وارد نشین مگر به قصد خیرخواهی راهنمایی کنید. 😇درخواست دوستی نمی پذیرم🛑 حمل بر بی ادبی نشه توی تاپیک خودتون تک کنید راجع به اون موضوع صحبت کنیم 😅 قدیمی محسوب میشم🥰
2801