2777
2789

سلام خدمت همه دوستان ، این سایت رو یکی از دوستان بهم معرفی کرد و ممنون میشم نظرات خوب و مفیدتون رو با من به اشتراک بگذارید. من 25 سالمه و تقریباً هفت ماه سربازیم تموم شده و شاغلم .( تازه حسابدار شدم و دارم کار میکنم) مشکل من اینه که تا حالا هیچ رابطه عاشقانه ای نداشتم و این موضوع خیلی اذیتم می‌کنه  که چرا هیچ رابطه ای رو تجربه نکردم). دوستام رو میبینم یکی که نه ده تا رابطه همزمان دارن ولی من حتی نتونستم یه دوست جنس مخالف معمولی هم داشته باشم ! خیلی دارم اذیت میشم و احساس میکنم زمان از دستم رفته . اصلا نمی‌دونم از کجا باید شروع کنم ؟ اصلا درسته این رابطه ها ؟ آدم باید چیکار کنه ‌ ؟ احساس تنهایی و عاطفی آدم رو اذیت میکنه .آدم اجتماعی هستم ولی خب پیش نیومده برم سمت یه دختر همیشه حس کردم کار درستی نیست . به شدت دنبال اینم ازدواج کنم ولی با این شرایط اقتصادی کدوم دختر حاضر با من که تازه رفتم سرکار ازدواج کنه؟( به حرف شاید ساده باشه ولی واقعا کسی قبول نمیکنه با ذهنیتی که مردم پیدا کردن) نه خونه دارم نه ماشین ( تازه زندگی مو شروع کردم تو 25 سالگی چجوری به اینا برسم؟ تا به این ها هم برسم شده 40 سالم) . خیلی احساس بدی دارم و اصلا حس میکنم ارزشی ندارم تو ی این دنیا . خسته ام . چرا من تا حالا حتی یه رابطه ام نداشتم؟ احساس پوچی میکنم. شاید قسمت نیست / همه که قرار  نیست خوب زندگی کنن.   من نخواستم تا حالا به بیراهه برم ولی احساس میکنم ادم بی عرضه ای بودم که نتونستم تجربه کنم.شاید مشکل از منه...

از یه دختر خانومی که خوشتون اومد

و معیاراتون رو داشت

بهش پیشنهاد دوستی بدین 

جفتتون کنار هم بمونید

شرایطو بسازید

هم زندگی میره جلو

هم حس تنهایی نمیکنید

و شرایط ازدواجم فراهم میکنید 

صبح میشه این شب 🌠

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803