2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

نمونه دولتی کدوم شهر اینهمه زیاده ؟شیراز که اینطوری نیست شیراز تیزهوشان 12 میلیونه نمونه دولتی کمتره

تیزهوشان ها همون ۱۲ و ۸ تومن هستن اما ابادان که ما هستیم نمونه دولتی ها ۴۰ تومن هستن تهران یکی از اشنایان ۱۲۰ تومن می‌رفت 

2803

از نظر معلم ،من از نزدیک آشنایی دارم ومعلمهاشون همون معلم‌های مدارس دولتی هستند ،ودرکل دانش آموز باید خودش بخونه 

خواهر من تو مدرسه دولتی همون سال اول پزشکی قبول شد،خیلی از بچه‌های تیزهوشان و نمونه دولتیو می‌بینم که چندین و چند سال پشت کنکور هستند،والا یکی از معلم‌های تیزهوشان می‌گفت بت به سال‌های قبل بچه‌های تیزهوشان خیلی خیلی افت تحصیلی دارند

پس ما قبول شدیم حتما مامانمون مدیر مدرسه اس؟!دلیل بر این نیست چون قبول نشدی این حرفو بزنی

کاری با بقیه ندارم خودم رو گفتم 

هیچ جای دنیا انقد پارتی بازی نشد که مدرسه من پارتی بازی کرد برا بچه های خودشون یعنی اگه بگم چه کارایی که نکردن 

پسرم دوازدهمع تا ساعت ۹ شب مدرسه هست ..خیلی باهاشون کار میکنن اصلا قابل قیاس با مدارس دولتی که فقط م ...

تا نه شب مدرسه می مونه خسته نمیشه؟

یه مدت پیش یه خانمی گفت وحشتناک ترین اتفاق زندگی اش پذیرفته شدن پسرش تو مدرسه نمونه دولتی بوده. یکی از دلایلش این بود که  از هشت صبح تا هشت شب تو مدرسه بودند.

2804
خوبه نظر شما رو خوندم داشتم از تصمیمم منصرف میشدم

همه نمونه ها اینطوری نیستن !برو تحقیق کن چرا از اینجا میپرسی 

مدرسه من تا ۳ بعد از ظهره و الان دوازدهمم ۱۲ تعطیلیم برای کنکور 

ولی معلماش با دولتی تفاوتی ندارن اونطور که من شنیدم

نه اسی ما معلمامون اکثرن با تیزهوشان مشترکه چون معلمای تیز نمیتونن همه ی ساعتاشونو اونجا بردارن

یا برای همیشه زندگی کن یا سعی کن بمیری..!
من اگه برم باید برم خوابگاه خب شرایط خوابگاهی برام سخته

بستگی داره چقدر خودتون رو تطبیق بدید ولی خب برادر من انرژی اتمی قبول شد رفت خوابگاه و بعدشم رشته خیلی خوبی قبول شد حالا باید با شرایط خودتون بسنجید

ولی معلماش با دولتی تفاوتی ندارن اونطور که من شنیدم

نه عزیزم معلمای پسر من بهترینها هستن علاوه بر آموزش کتاب جزوه هم کار میکنن و کتابای تست هم کار میکنن هم چنین هر پایه مشاور تحصیلی جدا داره هرماه آزمون میگیرن ...خلاصه اگه درسخونی حتما برو نمونه تا ثمره درس خوندن رو ببینی

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄سوم اینکه اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو با احترام  بدم وگرنه یا جواب ابلهان خاموشیس  یا مجبورم منم مثل خودت هتک حرمت کنم ...💖💖💖و در آخرم خواستم بگم من اصلا اسم کاربری رو نگاه نمیکنم پس اگه تو یه تاپیک باهات بحث و جدل کردم  و تو تاپیک دیگه با نظرت موافق بودم و ازت حمایت کردم اصلا تعجب نکن چون من اینجا رو جدی نمیگیرم و در لحظه حال تو سایتم
بعضیا بهم گفتن ارزش ورود نداره

مهم ترین چیز اینه ببینی آیا بچه کشش این مدارس رو داره یا نه 

پسر خودم هفتمه و مثل اکثر بچه ها معمولیه . تیزهوش نیست . ترجیح دادم اصلا سمت این مدارس نرم چون آسیب میبینه ولی بچه ای که تیزهوشه اینجور مدارس براش عالیه چون هوش و استعدادش هدف دار میشه 

2801