2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

ماشاالله لا حول والا قوت الا بلا العی العظیم

رو سه بار بخون

فس_فس_کنان_آمدم هستم🙂برای ظهور امام زمان یک صلوات ختم کن عزیزم🙂❤️اگه درآمد یه ناخن کار از بیشتر از یه معلمه!معنیش این نیست که پول تو درس خوندن نیست!!!!به این معنیه که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون!!!😊

تخم مرغ بشکون 

مامانبزرگم هر موقع دختر خالم تو نوزادی این‌جوری میشد میگفت چشم زخمه تخم مرغ میشکوند بچه یجوری آروم میشد انگار ده ساله نخوابیده 

❤️دو نفر در این اکانت وجود دارد با فاصله سنی ۴ سال 👩‍❤️‍👩😂#منو_خواهرم👭🏻
2804

اسپند دور سرش بچرخون ببر بیرون خونه دود کن دودش اذیتش نکنه کوچولوئه. البته الان نه فردا صبح

الان یکم نمک دورسرش بچرخون بریز تو سینک آب بریز ببردش

چهارقل بخون

بچه رو هم بغل کن جوری که بیشترین تماس پوستی داشته باشین تا ارامش بگیره از وجود مادرش.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
کاش از بچگی این چیزا را تو ذهنمون نمیکردن

منم از بچگی هرکی گفت گفتم چرنده الکیه

تا عید همین امسال که یه اتفاقی برام افتاد 

حتی با آمپولای آرامبخش و دارو هم خوب نشدم تا اینکه یه خانومی برام تخم مرغ شکست و خوب شدم اعتقاد پیدا کردم

چجوری بلد نیستم روششو بهم میگی

خودمم بلد نیستم 

ولی دوتا سکه برمیداشت بین تخم مرغ میزاشت بالا سر بچه صلوات می‌فرستاد بعد یبار اسم تمام کسایی که اومدن بچه رو دیدن می‌گفت با ذغال میکشید رو تخم مرغ که میشکست رو اسم هرکس سه بار صلوات میداد 

فک کنم البته 

❤️دو نفر در این اکانت وجود دارد با فاصله سنی ۴ سال 👩‍❤️‍👩😂#منو_خواهرم👭🏻
2801