2777
2789
عنوان

تنبلی تخمدان چه کوفتیه

89 بازدید | 14 پست

رفتم دکتر فقط تو سونو مشخصه ک تنبلی دارم اونم سونو از رو شکم گرفتم بعد هورمونام همه خوب بود میگه باید سونو واژینال بشی اونم یه دکتر خیلی متبحر بابد انجام بده 

ولی شکمم نگن براتون هرچی وزن کم میکنم این گنده تر میشه اصن انگار نه انگار .قبلا اینجوری نبود 

فست میگیرم قند تا حدود زیادی حذف کردم کم میخورم  و بدن سازی میرم ولی خیلی کم کاهش وزن دارم 🥲

اصن شکمم یجوری شده گنده و جلو اومده گاهی تخت میشه 😐

البته برا حوشام بعم قرص اسپیرونولاکتون داده با LD

بنظرتون چیکار کنم شکمم تخت بشع  همه  اندامم آب رفت جر شکم 😐

آقای فردوسی پور شما دنبال چییییییی

درازنه نشست زیاد برو

کاربری دست دونفره دوستان  .این کاربری متعلق به منه که تنبلی تخمدان دارم چون دوستم معلقه تایه مدت اونم بااکانت من. میاد با تچکر لطفا دیگرنپرسید

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
من تو سونو گفته بود مشکوک به pco رفتم دکتر گفت تنبلی داری در صورتی که فقط یه علامت رو دارم اونم سیکل ...

من اونم ندارم جوری ک دکزت گف از کجا متوجه شدی گفتم یدفه چاق شدم 

اندام منم لاغره ولی شکم دارم جوری ک انگار 2ماهه باردارم. ممکنه تبلی تخمدان داشته باشم؟؟ البته 2ساله ...

نمیدونم والا عزیزم یه سونو بده حتما الیته بیشتز تغذیه ای هم هست برنج و نون 

2804
لاکنون خوردین وزن تونم کم شد،برام برا جوش و موهام نوشت

منم جوش و مو نوشت 

موهام که هنوز مثل چی می‌ریزه جوش هم میزنم گاهی تازگی جاش میمونه

وزنم کم نشد زیادم نشد شکمم تو مخمه انگار دو ماهمه

من دکتر که رفتم گفت تغذیتو اصلاح کن فست فود نخور باشگاه برو کلم بروکلی بخور و اینا من رعایت نکردم شاید به خاطر اونه

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
منم جوش و مو نوشت موهام که هنوز مثل چی می‌ریزه جوش هم میزنم گاهی تازگی جاش میمونهوزنم کم نشد زیادم ن ...

آخه اینم شد بیماری ما داریم اه بازم خداروشکز🥲

آخه اینم شد بیماری ما داریم اه بازم خداروشکز🥲

بازم خداروشکر واقعا 

ولی در کل تنبلی همش با ورزش و تغذیه سالم کنترل میشه 

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
بازم خداروشکر واقعا ولی در کل تنبلی همش با ورزش و تغذیه سالم کنترل میشه

آره منم یدفه وسطش خسته میشم میرم تنقلات میخرم احه بعضی وقتا شدیدا هوس شیرینی میکنم جوری ک اشکم در نیاد 

آره منم یدفه وسطش خسته میشم میرم تنقلات میخرم احه بعضی وقتا شدیدا هوس شیرینی میکنم جوری ک اشکم در نی ...

منمممم انگار باردارم 

2801