2777
2789
عنوان

دزد شوهر در نی نی سایت اسکرین شات

296 بازدید | 9 پست

بالا به دوووور😂😂😂😂

این کاربر میگه من 18 سالمه شماره شوهرتو بده برام تتو بزنه😂😂😂😂

وای جررررر😂

از خنده پاره شدم بخدا

خلاصه که این کاربر دزد شوهره😂😂😂

چه ادمای سمی اینجان

چه ذهنای عقب مونده ی😂😂😂😂

@رومن_رینز    

🥴

"گیرم واسه حرفی که زدی عذر خواهی کردی" با ذاتی که آشکار شده چه میکنی؟! 🌈اصلا اهل بحث کردن نیستم  پس وقتی ریپلای کردی جوابت اینه:  شاید حق با شماست 🌈یه فنجون چای تازه دم ☕و یه برش کیک 🍰 و موزیک تو سبک مورد علاقم و یه خلوت با خودم به دنیااا دنیا نمی‌فروشم 🥰🥰 یاد بگیرید واسه دل خودتون زندگی کنید نه واسه حرف مردم 💃💃💃گور بابای هرچی حرف مفت🌈🌈 لطفا لطفا افرادی که به بلوغ عقلی و فکری نرسیدن ریپلای نکنن . 😌اگه یه روزی یه جایی حرف زشتی زدی جواب ندادم فک نکن بلد نبودم😳 بدون  فقط خواستم  شبیه تو نشم 🤭. قضیه همون ادب از که آموختی گفت از بی ادبان🤗 دوستان معذرت ولی درخواست دوستی قبول نمیکنم. کلا تو دنیای واقعی هم دوستی ندارم چه برسه مجازی 🤗

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
موضوع چیه

والا من تاپیک تتو زدم که علاقه دارم به تتو این کاربر اومد زیر بقیه تاپیکام میگفت شماره شوهرتو بده شوهرت بیا برا من تتو بزنه من خیلی خوشگلم با کمال میل امادم برام تتو بزنه خودمم نمیدونم موضوع چیهههههه😂😂😂

نی نی یارترکوند اون تاپیکو خاستم بذارم با شخصیتش اشنا بشید 😆😆😆😆

2804