2777
2789
عنوان

پارتی و رانت و مهاجرت

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 49 پست

تو ایران یا باید پارتی کلفت داشته باشی یا ثروتمند باشی اینجوری به همه جا میرسی وگرنه هیچ

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
کی گفته هر کشوری همینه با سند و مدرک میتونی ثابت کنی که کشورهای دیگه هم با سهمیه ی جانبازی و یک مشت ...

قرارنیست مشکلات یکی باشه قرارم نیست یک کشورم گلستان باشه

امضام بخونید👈وقتی میگم خداحافظ یعنی دیگه پیامتونو نمی خونم😊باافتخار دختری، ایرانی وچادریم😌❤️خداروشاکریم که درکشوری زندگی می کنیم که الحمدالله جزکشورهای برتردنیاست🙂بیاین به هم قول بدیم که تاوقتی که کاملا تحقیق نکردیم درمورد کشور ورهبری بدوبیراه نگیم😁👊

خودت داری میگی که اگر اینجا جای پیشرفت داشت نخبه هامون نمی‌رفتن بازیگرامون نمی‌رفتن آدما بخاطر خوشبختی بچه هاشون نمی‌رفتن...

متاهل و متعهد تمام وقت🤭 مادر آینده پاره وقت☺ 
2804

انورا هم رابطه خیلی مهمه ،شغلای دست پایین نه ولی شغلای خوب اکثرا رابطه اس

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                   تو راهی دارم ،😍                          
درسته ولی کدوم کشور مردمش به اندازه ایران رفتن از اون کشور براشون سخت شده و جهنم

دراین زمانه مطالعه نکردم واطلاعات ندارم

...

فقط امیدوارم کشور ابادوخوب بشه

امضام بخونید👈وقتی میگم خداحافظ یعنی دیگه پیامتونو نمی خونم😊باافتخار دختری، ایرانی وچادریم😌❤️خداروشاکریم که درکشوری زندگی می کنیم که الحمدالله جزکشورهای برتردنیاست🙂بیاین به هم قول بدیم که تاوقتی که کاملا تحقیق نکردیم درمورد کشور ورهبری بدوبیراه نگیم😁👊
دراین زمانه مطالعه نکردم واطلاعات ندارم...فقط امیدوارم کشور ابادوخوب بشه

منم امیدوارم جووونای کشورم مثل خودم شرایطی برای رفتن براشون پیش بیاد که بتونن برن برای همیشه 

2801