2777
2789

نوار بهداشتی بگیرم

اومدم خونه به مامانم میگم برگشته میگه معلوم نیست رفتی کدوم گوری رفتی چه غلطی کنی

من بخاطر یه مسابقه از طرف مدرسه به دوستام گفتم بیان خونمون درست کنیم گفت نههه خونه ما نیاید برید یجا دیگه اونوقت الان برگشته میگه معلوم نیست داری چه ابرو ریزی میکنی!میری خونه دوستات..میگه تو ابرو منو میبری

خسته شدم از دستش بخدا خسته شدم  دیوونم کرده این روانی

چگونه زیستن یک انتخاب است:)

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
2804
عزیزم .... مامان منم همین بود ،الان بهش میگم مادر من چت بود،مگه از من چیزی دیده بودی ،میگه نه می ترس ...

این بشر منو روانی کرده...باعث شده یه آدم کمال گرا بار بیام...بیچارم کرده بخدا..امروز بهم انگ زد میرم خونه دوسپسرم فردا معلوم نیس چی بگه

چگونه زیستن یک انتخاب است:)
فک کنم اگه میفهمید تنهایی رفتی نوار بهداشتی بخری بدترش میکرد

اعداام🤣🤣🤣

بنده دارای یک عدد  شوهرم هسدم که بسیار خوشگل و قد بلنده😍😍❤️❤️😂عاشقشم شوشوم دنیای منی ❣️❣️❤️❤️❤️👀پسره خوشگل و قشنگم❤️❤️😘💋مامان عاشقته 😘😘در آخر اگه نظرمو نپسندیدی مجبور نیستی ریپ بزنی ❤️😑
کآری نکردم که اعتمادش از بین بره اون اینجوری عذابم میده

بگو تو مادرمنی پس دلسوزی کن برام ن زخم زبون منو تو سری خور بار نیار از پس خودم برمیام دوستامم همه بچه های خوب و پاکین اگه میخای تو ام بیا خوبه اینجوری راضی میشی؟؟؟؟

2801