2777
2789
عنوان

پیرو تاپیک غذا که چن روز پیش گذاشته شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1961 بازدید | 123 پست

چیزی ک ب ذهنم اومدهمین بود،و عجیب بود ک مگه پضعیت اقتصادی بد نیس چ جالب ک نی نی سایتیا اکثرا مرفه ن،غذاهای خوب میخورن و..

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗دار بەڕووی نێو کوردستانم لەسەر بەردیش ئەڕوێمەوەدەست بەردار نیم لە ژیانم!

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

مردمم دلشون به همینا خوشه حالا من دیدم خیلی از غذاها خرجیم نداره یکم سلیقه و آب و رنگ بیشتری به خرج دادن کاش همه داشته باشن به خوشی بخورن

ز همه دست کشیده ام تا تو باشی همه                                        با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد                                         آقا هستم!
والا جدیدا داره فرهنگ سازی میشه که توی پارکا و فضاهای عمومی کسی کباب درست نکنه چون بچه های دیگه ممکن ...

وای که همیشه به عقل و شعور و فرهنگ اینجور آدما همیشه تعجب بودم 

فک کن دو هزار نفر تو پارک گند میزنن به هوای منطقه با دود و بو 

اصلا چقدر کسی عقل نباید داشته باشه که خجالت هم نکشه 

2803

ببینید عزیزم

هر تاپیک عنوان داره 

میشه وارد نشد راحت 

خیلیا هم میگفتن خانم باردار میبینه و فلان

خب این دیگه مشکل ایشون نیست 

کلا آدم رو به شکمی نیستم 

نشده یبار هوس چیزی بکنم 

هر کسی به تاپیک خاصی موضوع خاصی علاقمنده

تو ساغر عشقی❤بال و پر عشقی❤یک گوشه پیدا نشده توی بهشتی❤رسوای زمانم❤ افتاده به جانم❤عشق توئه عاشق کش شیرین زبانم❤ دلتنگ توام یار❤ در چنگ توام یار ❤ مجنون قسم خورده دلتنگ توام یار❤تو روح و روانی آرامش جانی❤عاشق تر از آنم که بگویم که بدانی❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤
اسی اینجوری بیرونم نباید بری چون بوی غذا بهت میخوره و دلت میخواد یهو

ببین عزیز دلم بیرون فرق داره مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو پریودی برام طلا خریده میدونی کسی که شوهر خوبی نداره اگه ناغافل اه بکشه چی میشه یا رستوران رو کسی نمیره نگاه کنه ولی اینجا بعضی کاربرها کارشون فقط فخر فروشیه

🥀🖤کس پیش تو دم ز زور بازو نزند🥀🖤       🥀🖤 کو انکه برابر تو زانو نزند🥀🖤        🥀🖤لب تشنه ز علقمه‌گذشتی اری🖤🥀.       🖤🥀دریا که به رودخانه رو نزند🖤🥀

عزیزم من تاپیک رو ندیدم ولی به نظرم حتی کسی که توفقر مطلق هم زندگی میکنه با دیدن عکس غذا حسش تحریک نمیشه و اگرم اینطور باشه به نظر میاد که اینجور افراد با دیدن عنوان تاپیک میتونن وارد تاپیک نشن چون خودشون میدونن کنترل شکم براشون سخته و ممکن هست دچار چالش بشن...ولی خوبی این تاپیکها این هست که باعث رقابت یه سری تو آشپزی میشه و راهکار های آشپزی بهتر و ایده های بهتر به برخی خانما میده

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄سوم اینکه اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو با احترام  بدم وگرنه یا جواب ابلهان خاموشیس  یا مجبورم منم مثل خودت هتک حرمت کنم ...💖💖💖و در آخرم خواستم بگم من اصلا اسم کاربری رو نگاه نمیکنم پس اگه تو یه تاپیک باهات بحث و جدل کردم  و تو تاپیک دیگه با نظرت موافق بودم و ازت حمایت کردم اصلا تعجب نکن چون من اینجا رو جدی نمیگیرم و در لحظه حال تو سایتم
2804
اخه حرفتون منطقی نیست عزیزم اینجوری باشه شمام نباید نت بخری بیای سایت چون خیلیا پول نت خریدن هم ندار ...

مگه من میام چیزی که میخرم چیزی که دارم با مردم جار میزنم🙂من نمیگم نداشته باشن ولی یکم باید همو درک کرد این تنها حرف من نیست حرف خیلیاس شایدم که شما دارید این حرفو میگید تو شرایط من نباشید و نتونید بفهمید

ناراحتی نداره میتونید وارد تاپیک نشید

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا کسی اینجا به یادش نیست که دنیا زیر چشماته ◉ یه عمره یادمون رفته زمین دارمکافاته ◉ فراموشم شده گاهی که من اینجا چه ها کردم ◉ که باید روزی از اینجا بازم پیش تو برگردم ◉ خدایا وقت برگشتن یه کم با من مدارا کن ◉ شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن ღ
وقتی میای تو فضای عمومی غذایی که میخوری رو پخش کنی ینی چی؟ ینی مردم ببیناونایی که وضعشون خوبه خوششون ...

همه دارن وگرنه این همه رستوران تو‌سطح شهر نبود که آنقدرم شلوغ باشن افرادی مثل شما حداقل جامعه هستن که یه غذای معمولی ندارن البته متاسفانه وگرنه هیچ کس حسرت غذا نداره 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

منم دلم خیلی چیزا میخواد ولی ندارم دلیل نمیشه بگم بقیه هم نداشته باشن. ما باید از مسئولین اصلی عصبی باشیم که یه غذا شده لوکس و تجملاتی . غذایی که سر سفره همه بود .‌مردم که مقصر نیستن. در ضمن بعضیا از بعضی جنبه های زندگیشون میزنن تا یه جنبه زندگیشون عالی باشه و این سلیقه ایه. مثلاً ما شاید سفر نریم زیاد ولی تغذیمون رو سعی میکنیم خوب باشه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
پیرو تاپیک های بارداری که هر روز زده میشه اگه یکم درک داشته باشیم متوجه میشیم که تو این شرایط زیاد ش ...

تو سایت بارداری تاپیک بارداری نزنیم یعنی؟

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تو رو خدا برام دعا کنید نینیم سالم بدنیا بیاد😔♥️ هردعایی که برام کردید ایشالله چندبرابرش به خودتون برگرده🌷
ببخشید دیگه عزیزم کار همه این وسط خوب شد کار من زشت

بله کار شما بیشتر به خودت ضربه میزنه نشنیدی دشمن آدم نفسِشه؟ اصلا یکی ام بخاد بزور تو رو ناراحت کنه شما باید اجازه بدی؟ باور کن قصدم بهیچ وجه ناراحت کردنت نیست و من خودم همیشه سعی کردم در مقابل ظلم بایستم ولی اینجا دلیل شکستن دل شما خودتی نه تاپیک غذا، البته منم موافق نیستم خوشی رو جار بزنی ولی حالا یکی اینکارو کرد من باید همت به خرج بدم وارد نشم. 

2801