2777
2789
نه اصلا نمی خوام هورمونی براش کاری انجام بدم

یه تاپیک هست، اونجا مادرا تحربه هاشون را گذاشتند یه نگاه به اون تاپیک بنداز، خیلی به دردت میخوره.

فکر کنم عنوانش این باشه«تجربه ی من از بلوغ زودرس دخترم،»

اسم کاربر هم مامان مهرسانا فکر کنم بود، دقیق یادم نیست. خود کاربر، کاربریش از بین رفته ولی تاپیکش هنوز هست.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

۱۲۸

دختر من کلاس سوم وقتی ۷ سالش بود اینطوری بود بردمش دکتر غدد گفت این درد ممکن متوقف بشه یا یکم رشد کنه سینه و متوقف بشه ولی اگه سینه رشد کرد اون موقع بلوغ زودرس میشه البته دختر من اون موقع کلاس اول بود الان فرستادمش والیبال ۱ ساله که داره میره 

2803
من دقیقا کلاس سوم بودم به بلوغ رسیدمببرش دکتر غدد ولی به هیچ عنوان اجازه نده امپول بزنن براش

وای چرا ! 

من دختر داییم بچشو برد ۳ شال با امپول نگهداشتنش بعد پریود شد الان قدش ۱۶۵ عه اگه این کارو نمیکرد ۱۵۰ میموند بچه 

2804
پس چیکار کنه دکتر

ازمایش بگیره تشخیص اگه داد تغذیه رو اصلاح کنه

خواهر دوست من اینجوری شد مادرش قدیمی بود میترسید بهش بگه به ما گفت بردیمش دکتر گفت ک اره زودرسه و امپول نزاشتیم بزنه تغذیه شو اصلاح کردیم طب سنتی بردیمش گزاشتیمش باشگاه حجامتم کرد حدود ۳ سال بلوغش افتاد عقب(منظورم پریوده)

هلیا خانوم و دیگرررر هیچ
2801