2777
2789

صفر تا صد عروسیمون با شوهرم بود

پول کم اورد حدودا ۱۵۰ تومن پدرش کمک کرد

جهیزیه هم حدودا نصفشو شوهرم خرید

فامیلام  خیلی بی انصافی کردن کمترین کادویی ک تو فامیل وجود نداره رو به ما دادن

خانواده ۴ نفره

ی عده هم ک به ما کادو ندادن به پدر مادرم دادن تو مراسم

۹۰ تومنی شد کادوهایی ک به پدرم دادن

شوهرم ۱۵۰ تومن بدهی بخاطر عروسی بالا اورد

ک چکا مال این ماه هستن

به پدرم زنگ زدم فامیلا ک خیلی بی انصافی کردن

من هیچی تو عروسی کم نذاشتم براشون تازه شام و پذیرایی من از تمام جشنای فامیل بهتر بود اینو خودشون هم میگفتن چرا کادو ۱۰ سال پیشو به من دادن الان ی تومن پولیه آخه

تا بازار بری بیای خرج میشه

پدرم گفت ۹۰ تومن پولیه ک من قبلا ب فامیل دادم چیزی بهتون بر نمیگردونم

شوهرمم خیلی ناراحت شد 

به من گفت کل خرج زندگی و مراسم با من بوده خب نیس کادویی ک حق تو هست رو بردارن

دیگه بهشون زنگ نزن

شوهرت چرا از خونواده ی خودش توقع نداره ؟

از آدمای دگم و افراطی و متعصب بدم میاد همونایی که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این دست افرادی لطفا اصلا با من حرف نزن چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🍂

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
2804

داره میگ ۱۵۰ تومن کم اوروه از باباش گرفته😐

یه صلوات برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترکم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..امروز ینی۲۷مهر نورجهان من ،دخترک شیرین و عزیزم دوماه و چند روزشه و شده همه ی زندگی منو باباش🥹  خدایا شکرت خودت نگه دارش‌ باش و حفظش کن برامون

ما کلا رسم داریم هرچی پول تو عروسی جمع میشه میدیم ب داماد چون داماد خرج کرده 

اگه طلا چیزی بیارن واسه عروس میشه،والا بخونواده عروس چیزی نمیزسع

ی دختری که هنوز امیدواره با اینکه تو زندگیش شکستهای زیادی خورده 🫂🌱✨بیا زندگی کنیم، خورشید روزی دو بار طلوع نمی‌کند،ما هم دوبار به دنیا نمی آییم هر چه زودتربه آنچه از زندگی ات باقی مانده بچسب!❤️خدایا منتظر نشونه هاتم🫂💗

۱۵۰ تومن پدرش داده

منم جهیزیم با وام ازدواجم بود داداشم ۷۰ تومن داداشم کمکم کرد

کادو عروسی برا عروس داماده

نه پدرم ک نقشی تو عروسی نداشته

خانوادش بفهمن ابرو برام نمیذارن

ببین به نظر من حق داره پدرت می‌تونست خودش مراسم بگیره خودش خرج شام و میوه رو بده پولم خودش جمع بکنه نه اینکه شوهرت خرج شامو میوه رو بده بعد پول عروسی رو بابات جمع کنه بزاره جیبش یعنی واقعاً نمی‌دونم یه پدر مادر چقدر می‌تونن گرسنه و ندیده باشن که این کارو در حق بچه‌شون کنن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2801