2777
2789

عزیزم برا تیروییدت یه دکتر غدد برو من تجربه شخصیمو میگم 

من تیروئیدم ۳.۹ بود و دکتر زنان گفت خوبه بد نیست بعد ولی دکتر غددم رفتم محض احتیاط و اون گفتش ک تیروئیدت بعنوان یه ادم معمولی خوبه برای کسی ک اقدام ب بارداری میکنه هرچی کمتر باشه شانس باروری میره بالا قرص داد تیروییدم اومد رو ۱ و باردار شدم بعد ۱ سال

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

ممنونم ازتون خداکن بیادپایین یعنی بایک ماه رفع میشه

اره بابا نگران نباش بستگی ب دوز داروت دارو ب من لووتیروکسین ۵۰ داده بود ۱۰۰ش هم هست اگر تهرانی دکتر خوب بت معرفی کنم

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2803
یعنی جلو بارداری میگیر نمیزار باردارشم بنظرت با دارو خوب میشم

ربطی به بارداری نداره ولی باید قرص مصرف کنید حتی در طول بارداری

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
پرولاکتینم چی

آزمایش پپرولاکتین اصلا نیست 

LTH هورمون تحریک تخمدان که منجر  به آزاد شدن تخمک میشه هست 

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
2804
عکس درست نگرفتی اگر 19 پرولاکتین باشه خوبه ولی اونی ه 5/1 احتمالا تیرویید هست (باتوجه به رنج نوشته ش ...

رنج نرمال تیروئید ۲و نیم تا پنج ونیمه  دوستانی ک نظر دا ن برا تیروئیدش قرص بخوره تخصصشون چیه ؟

درمورد پرولاکتین هم مقدارش نرماله

دانشجوی سال آخر پزشکی عمومی
رنج نرمال تیروئید ۲و نیم تا پنج ونیمه دوستانی ک نظر دا ن برا تیروئیدش قرص بخوره تخصصشون چیه ؟درمورد ...

رنج نرمال بین 0/5تا 5 است گاهی بعضی آزمایشگاه ها تا 4 هست 

من خودم شرایطم مثل ایشون بود با همین طرز فکر که تو رنج نرماله نرفتم 6ماه بعد شد 13 

2801