2777
2789

من برای خودم بعنوان یه خانوم نه بعنوان یه انسان فارغ از جنسیتم شاغل بودن رو میپسندم. عقیده من اینه که هر کسی بعنوان یک انسان باید بتونه حداقل هایی رو توی زندگی برای خودش فراهم کنه. اینکه بشینم توی خونه و منتظر باشم یکی دیگه خرج منو بده اصلا برای من گزینه قابل تامل و فکری نیست!!!

https://harfeto.timefriend.net/16813875872584

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خانه داری که داخل خونه اش شاغل باشه. 🤗

ولی به نظرم خیلی سختتره 

چون همزمان باید کارهای خونه رو مدیریت کنی و هم شغلت

من چند هفته پیش قرار شد برای خودمو داداشام ترشی و مربا درست کنم توی خونه همزمان کارهای خونه خودم رو نیکردم بچمم مریض بود باید به اونم رسیدوی میکردم کارهای ترشی و مرباها هم بود رسما هلاک شدم کف پاهام و زانوهام بشدت درد گرفته بود اینقدر که از این ور به اون ور میدویدم 

اگه ادم بیرون باشه لازم نیست همزمان چندتا کار رو باه هم بکنه برای هرکدوم زمان بندی میکته

2803
ولی به نظرم خیلی سختتره چون همزمان باید کارهای خونه رو مدیریت کنی و هم شغلتمن چند هفته پیش قرار شد ب ...

کارخونه بستگی داره چی باشه. 

ترشی و مربا قطعا سخت و پرزحمته. 

بعدشم برنامه ریزی ادم داشته باشه به همه کارهاش میرسهـ

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بستگی به توانایی بدنت داره.من میدونم اگه شاغل شم و صبح زود بیدار شم.نمیتونم و انرژی ندارم بعدش به بچه و خونه و اشپزی برسم.مخصوصا بچه خیلی انرژی میخواد،کلی باید برای غذا و تفریحش وقت گذاشت

الهی شکر🙏🙏 من معجزه خدا را دیده ام.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..  الهی شکر بخاطر همه نعمت هات🙏🙏🙏
2804

من خانداری و خانم خونه بودن و بچه داری رو بیشتر میپسندم ولی خب وقتی درآمد شوهر اونقدر نیس که بتونی خرج کنی یا درامدم داره به خانوم نمیده شاغل بودن بهتره دستمون تو جیب خودمون باشه  

خانوم پولدار از همه بهتره😁

من شاغلم کار کردن هم دوس دارم ولی اگه کسی ماهی بیست تومن بهم میداد دیگه نمیرفتم سرکار. جاش صبح ها میرفتم پیاده روی بعد کلاس موسیقی.باشگا.تورای یکی دو روزه . چیزایی که همیشه آرزوش داشتم 

قبلا شاغل بودم کل هفته درگیر کار بودم البته شوهرم کمک میکرد خیلی هوامو داشت پنجشنبه‌ها ناهار درست میکرد واینا ولی هر هفته جمعه مادر شوهرم دعوا راه مینداخت که باید بیاین خونمون یعنی من جمعه مجبور بودم فشرده کارام کنم که غروب بریم اونجا اینم بگم شوهرم اصلا درکم نمیکرد تو این موضوع که یه جمعه حق زندگی دارم حق دارم بخوام خونم نظافت کنم یا استراحت کنم الان یه سال از دست مادرشوهرم اومدم اطراف تهران قید کارم زدم قشنگ به خونه و زندگی میرسم همه چیمون رو نظم و برنامست استراحتم میکنم شوهرم میاد پرانرژیم دیگه هر هفته جمعه مجبور نیستم برم تهران خونه مادر شوهرم جمعهایی که شوهرم خونست دوست داره خونه خودمون باشیم ماهی یه بار میریم خونه مامانش ولی شوهرم یه لیوان آب جابه جا نمیکنه تو خونه خیلی تنبل شده چون من سرکار نمیرم و اینکه خانواده شوهر سرکار رفتن و وظیفه من می‌دونن همش باهام دعوا دارن که باید بری سرکار پول دربیاری منم میبینم اینطوری میگم بهتر که نمیرم سرکار انقد پررون و راضیم از خانه داری در نتیجه هرچی حالت خوب می‌کنه و راضی تری انجام بده دیدگاه و شرایط زندگیا فرق میکنه