2777
2789

تو عقدم میخام جدا شم ولی شوهرم طلاقم نمی‌ده ، عروسی هم نمیگیره تو بلاتکلیف ترین حالت ممکنم😭

امیدم به درس و دانشگاه بود که اونم ادبیات پیام نور قبول شدم نمیخام برم 

چند روز فکر کردم گفتم پشت کنکور بمونم ولی واقعا با این اوضاع نمیتونم😔

هر روز من یه داستانه ، هر روز از این دادگاه به اون دادگاه ، هر روز از اینو اون حرف میشنوم ، بخدا دیگه بریدم

چجوری تو این اوضاع درس بخونم ، امیدی ندارم دیگه برای خوندن

میگم تهشم بشینم بخونم وقتی آخرش هیچی نشد به چه دردی میخوره چیکار کنم😭😭😭💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

روز اول قرار بود خونه جدا بگیره که الان بعد سه سال میگه پول ندارم بیا با خانوادم زندگی کن که خانوادش خونمو تو شیشه کردن تو این سه سال از سگ من پست تز و بی ارزش تر بودم پیش اینا

نه طلایی، نه زنگی ، نه لباسی

خودشم داغونه😔اخلاق نداره ، بچه ننس ، خسیسه ، پشتم نیس،اهل مشروب و سیگاره ، رفیق بازه

2803
برو سرکار برو دانشگاه دانشگاهتو حتما برو دیوونه بازی درنیار

سرکار رفتم اومد محل کارم همه جا رو بهم ریخت دعوا کرد بهم گفتن دیگه نیا ، دانشگاهم بخوام این رشتمو برم تهش هیچی نیست ، پولمو بدم برم که ادبیات بخونم تهش هیچی نشم؟💔

لعنت بر من کاش میشستم عین آدم میخوندم 

2804