2777
2789

من اصفهانم.خسته شدم از این الودگی ها. امسال تابستونم هوامون الوده بود. بارندگی م که نداریم.نگران بچه هام

تهرانم خیلی کثیف شده خیلی دلم میخواد ی شهرکوچیک خوش آب و هوا پیدا کنم ولی بخاطر کار شوهرم نمیتونم

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخوام دقیق بگم یازدهمین کاربری اینم بترکه باید برم سراغ سیمکارتای اعضای خانواده😂 تیکر بارداری نیس

یعنی شهری که آلوده نباشه هم داریم؟

فکر کنم به روستا باید مهاجرت کنیم  

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
تهرانم خیلی کثیف شده خیلی دلم میخواد ی شهرکوچیک خوش آب و هوا پیدا کنم ولی بخاطر کار شوهرم نمیتونم

شوهرمن کارش رو میتونه منتقل کنه ولی بچه هام به خانواده م وابستگی عاطفی دارن میترسم ضربه ببینن .

2804
شهرای شمال و جزیره های جنوب خوبن فکرکنم.حداقل بهتر از ما هستن

اونجاها هم رطوبت بالاست، آدم دوست داره همش بخوابه و بدنش سست میشه      

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ
اونجاها هم رطوبت بالاست، آدم دوست داره همش بخوابه و بدنش سست میشه

من خودم مسافرت میرم شمال از رطوبت اذیت میشم ولی میگم عادت میکنیم .حداقل سم تنفس نمیکنیم.مگه ریه بچه ها چقدر ظرفیت داره

2801