2777
2789
عنوان

خسته اممممم

204 بازدید | 24 پست

کاش یکیتون بیاد به مامان به عنوان مشاوره پیام بده بگه دخترتو نفرست سر زندگی اجباری 

نمیدونم دیگ چکار کنم خودش برون وسیله ها رو چیدن دیشب جلو همشون انقد گریه کردم که دیگ گردنم نمی‌چرخه ولی گوش ندادن بهم نشستن کارت ها هم‌نوشتن بهمم گفتن برو نتونستی بعد ۲ یا ۳ ماه برگرد

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
چرا خببببامضا نکننروبه اجبار نمیتونن که

بخدا نمیزارن اگه ببینی وضعمو هی میگن پسر خوبیه دوستت داره برو نتونستی برگرد من که میدونم الان که هیچی نشده رام نمیدن بعد عروسی کلا نگاهم نمیگنن

بخدا نمیزارن اگه ببینی وضعمو هی میگن پسر خوبیه دوستت داره برو نتونستی برگرد من که میدونم الان که هیچ ...

واقعا پسر خوبیه ؟

چرا دوسش نداری

کاربری پنجممه:)اگه بدونی خدا چه نقشه ای برات کشیده قند تو دلت اب میشه همه این روزای سخت جبران میشه قشنگ ترینم صبور بمون
مشکل چیه شوهرت آدم بدیه یا کس دیگه رو دوست داری

ادم بدی نیست ولی من باهاش نمیتونم 

من کلا ۲۰ سالمه اون ۳۰ سالشه من هنوز نمیتونم خوب برای زندگیم تصمیم بگیرم میخواستم دیپلم بگیرم برم دانشگاه زدن آرزوهامو خراب کردن

2804
ادم بدی نیست ولی من باهاش نمیتونم من کلا ۲۰ سالمه اون ۳۰ سالشه من هنوز نمیتونم خوب برای زندگیم تصمیم ...

ناشکری نکن عزیزم.

اگه آدم خوبیه قدر بدون!

والا تو دانشگاها خبری نیست!

الآن دیگه هزار جور میشه کسب در آمد کرد فقط که با تحصیلات و مدرک نیست!

فدات شم بچسب به زندگیت.

فقط زودی حامله نشو.❤️❤️💋💋💋

خود واقعی بودن از همه چیز قشنگ تره!🥲❤️
نه هنوز چند روز دیگ عروسیه بخدا هنوز نرفتم واسه لباس عروس 🥲🥲🥲ذوقی ندارم

خب چرا پس اولش ردش نکردی پسره هم با امید و ارزو اومده خواستگاری دیگ. باید قبل عقد میگفتی نمیخوایش و اجباریه اونموقع اونم میکشید کنار

یا من یا هیچکس همون خودم
ناشکری نکن عزیزم.اگه آدم خوبیه قدر بدون!والا تو دانشگاها خبری نیست!الآن دیگه هزار جور میشه کسب در آم ...

نمیخوام زندگیمو

زندگی که نزارم دست بهم بزنه نمیخوام 

بخدا قسم خوردم اصلا رابطه نداشته باشم باهاش

2801