2777
2789
عنوان

چیکار کنم شوهرم فرش بخره

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 133 پست
یعنی شما میگی من هیچی نگم و بزارم اونا منو هر فرض کنن و فک‌کنن خیلی زرنگن

فرش خونه بابات دست بافه اخه؟

اگه پسر خونه شخصی داره تمام جهاز با شماست

فعلا زرنگیو شما میکنی

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
تجربه نشون داده دختر خانمی ک انقد گیر حواشیه تحت تاثیر مادرشه،امیدوارم شما اینجوری نباشی چون دستی دس ...

آخه الان فردا پس فردا مامانش قرارع بیاد بگه عهدفرش اتاقا هم برا شماس از اینور به مامانم حرص میاد منم ناراحت میشم مامانش بیش از اندازه پروعه

خب که چی مثلا ؟!«»

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

منم اوایل زندگیم بقول خواهرم انگار خونه مجردی داشتیم ولی الان شکر خدا کم و کسر ندارمخودت زرنگ باش

یعنی شما میگین اگه نخریدن منم نخرم

خب که چی مثلا ؟!«»

دخترای گرامی

ببینید و عبرت بگیرید

فرش رو به داماد نسپارید. زبل بازی درمیارن عموما. 

خودتون بخرین. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2803

چ کاریه اخه دستبافت زوره دیگه شما یه دست مبل بیاری حداقل ۴تا پادری هم بیار

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
2804
دخترای گرامیببینید و عبرت بگیریدفرش رو به داماد نسپارید. زبل بازی درمیارن عموما. خودتون بخرین.

فکر کردی خانواده داماد بیکارن؟ وقتی خونه چند میلیاردی ب داماد میدن کل جهاز با دختره.

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
نمیدونم رسم اسی چجوره ولی شهر ما دختر باید حداقل ی تخته فرشم بگیرهحالا شوهر اسی یکی میگیره اسی هم یک ...

برا ما مینویسن چند تیکه برا پسره فرش گفتن حالا دوتا سه تا هرچند تا با پسره. منطورم اینه وقتی عهده شمانیست بزار هرچی خودش‌میخره بخره اخرش‌ک قراره بگیره. خودشم بیخود ناراحت‌نکنه. 

یا من یا هیچکس همون خودم
خوب باید تعداد و نوع فرش و تعیین می‌کردید اشتباه از شما بوده ما از زمانی که یادم میاد قید میکنیممثلا ...

ما نکردیم 😔اینام خیلی فک میکنم زرنگن

خب که چی مثلا ؟!«»

چقدر درکتون پایینه

اینهمه وسایل سنگین انداختین واس دوماد بدبخت

توقع فرش دستبافم دارین ؟

مگه ملکه ی الیزابت گرفته ک اینهمه باید هزینه کنه واستون؟

والا ما یه چوب کبریت هم از همسرم نخواستیم

برای تمام خرید های جهیزیه ،همسرمو میبردیم ،اونم دست روی بهترین مارک میزاشت ،بابامم میخرید

تازه کابینتای خونمونم مامانم هزینشو داد

پای زیبایی بخاد وسط باشه

توی کل فامیل تکم

تک دخترم هستم

2801