2777
2789
عنوان

چیکار کنم شوهرم فرش بخره

| مشاهده متن کامل بحث + 1282 بازدید | 133 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ولی شوهرم الان خیلی به کمک نیاز داره خرجا سنگینن

اونی ک باید باهاش بسازه و مراعات کنه شمایی!!!چرا برعکس متوجه شدین؟شما از هیچی نزنی بقول خودت خرجای سنگین داشته باشی بعد خانوادش ساپورت کنن!!!راستش من خودم موقع ازدواج پامو ب اندازه گلیمم دراز کردم ک بعدا سختیش توی زندگی مشترکمون نباشه حالا کم و کسریا بعدا جبران شد 

سخت نگیر

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
هزینه این تیکه ها رو شوهرت میده یا خانواده اش؟اینکه خونه خودشون چه مدلی هست به شما چه ربطی داره اخه

نه ولی وقتی عین چی از شوهرم کار میکشن همش با وعده وعید که خونه میخریم براتون که نخریدن که عروسی کمک میکنیم که معلوم نیس بکنن بی انصافیع بگن ولی به قولشون عمل نکنن

خب که چی مثلا ؟!«»
2803
خب عزیزم شاید نداشته باشن فرش دستبافاول زندگی ک نباید همه چی گل و بلبل باشه

من فرش دستباف نگفتم عزیزم. ولی وقتی میگن فرش ب عهده اقاست یعنی اقا فرش‌میخره اونم میگه قراره ماشینی بخره خب وظیفشه بخره پس

یا من یا هیچکس همون خودم

فرش دستباف فکر کنم هر تختش چهل پنجاه میلیون هست!

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2804
اینکه دیگه در تمام ایران آره داماد می‌خره رویه لحاف رو، ببین عزیزم، از من به عنوان خاهر بزرگت نصیحت، ...

احساس میکنم مامانش داره زرنگی می‌کنه این عذابم میده

خب که چی مثلا ؟!«»
خیلی دارم اذیت میشم کاش زود تموم بشه

وای چقدر حرص میخوری ؟!!!😐

بابا بیخیال اینقدر سخت نگیر بخدا قسم یه روزی پشیمون میشی. چرا اینقدر به شوهرت غر میزنی ؟!!😐😐💔💔 دل به دلش بده که ازت سرد نشه اینا همش میمونه تو ذهنش بعد رفتین زیر یه سقف همشو تلافی می‌کنه و همش دعوا دارین!

مردای ایرانی فقط با احترام و محبت و توجه رام میشن!

خود واقعی بودن از همه چیز قشنگ تره!🥲❤️
بیشتر

یادمه چند وقت پیشا یه خانومه می‌گفت خواستم بخرم دوتاش شد ۱۰۰

اوه پس بیشتر واقعا گرون میشه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

چراانقدر با خانواده همسرتون مشکل دارید عزیزم؟

از اول اختلاف داشتید؟پس چجوری با همسرتون ازدواج کردید

وقتی خودشو قبول کردید باید خانوادشم قبول کنید

پروفایلم عکس خودمه:)من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم من اینجا تا نفس باقیست می مانم من از اینجا چه میخواهم نمیدانم امید روشنایی گرچه در این تیرگی ها نیست من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی گل برمی افشانم من اینجا روزی آخر از ستیغ کوه چون خورشید سرود فتح می خوانم و میدانم تو روزی باز خواهی گشت...
به نظر منکه مشکل از طرف خودت هست میخوای هر چی گفتی بدون و چون و چرا انجام بشه اونا هم نه میارن شما ب ...

یعنی شما میگی من هیچی نگم و بزارم اونا منو هر فرض کنن و فک‌کنن خیلی زرنگن

خب که چی مثلا ؟!«»
دلم برای خانواده شوهرت سوخت

دخترای الان پز عالی جیب خالی شدن

قبلا هر دختری ازدواج میکرد زندگیش بهم میخورد ۹۹درصد مردا جقصر یودن

الان ۹۹درصد خانوما مقصر شدن

طرف هنوز نیومده داره زندگیشو با خونه مادرشوهری ک ۴۰ سال زحمت زندگی کشیده مقایسه میکنه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
من فرش دستباف نگفتم عزیزم. ولی وقتی میگن فرش ب عهده اقاست یعنی اقا فرش‌میخره اونم میگه قراره ماشینی ...

نمیدونم رسم اسی چجوره 

ولی شهر ما دختر باید حداقل ی تخته فرشم بگیره

حالا شوهر اسی یکی میگیره 

اسی هم یکی 

اگه هم نشد خوابارو پالاز کنن

ک اینقد اول زندگی و برا خودشون زهر نکنن

2801