2777
2789
عنوان

دخترم مهد نمیمونه

89 بازدید | 13 پست

سلام .من دخترمو پیش دبستانی ثبت نام کردمش ولی بنا به دلایلی تو مهد برگزار میشه(تو تاپیک قبلیام هست)حالا با اینکه  کلی وسیله بازی هست اونجا ولی وقتی میبرمش میگه توام باید بیای تو،میرم یه نیم ساعت چهل دقیقه وایمیستم بعد میگه برو.حالا مربی شون غیر مستقیم گفت دفعه بعد از در ردش کن تو خودت برو،فهمیدم خوششون نمیادمن  برم تو .دخترمم میگه باید یکم وایستی من خجالتم بریزه بعد بری.حالا چیکار کنم من؟روشی دارین زودتر جدا بشه ازم؟

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟          گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین،خانه آباد شدم من اُوون آباد حسین

این مشکل حادی نیس

یه روز مثلا به دخترتون بگین یه کار واجب برام پیش اومده نمیتونم بیام داخل تو هم دیگه بزرگ شدی میتونی خودت بری 

احساس بزرگ بودن به دخترتون بدین شجاعت تنهایی رفتن رو پیدا میکنه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اخی😢😢😢من بچگیم همینجوری بودم

سخته واقعا.از روز اول همین بود تا سه سالگیش از گردنم آویزون بود همه جا.الانم یکم جدا شده ازم ولی خجالتیه خیلی

یه صلوات برا امام زمانم میفرستی؟          گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین،خانه آباد شدم من اُوون آباد حسین
2803
این مشکل حادی نیسیه روز مثلا به دخترتون بگین یه کار واجب برام پیش اومده نمیتونم بیام داخل تو هم دیگه ...

آره درست میگی،امتحان میکنم حتما.ممنون

دخترم منم میگه دوست ندارم برم یا میگه تو حیاط ببین ھر نیم ساعت میاد سر میزنه ببینه هستم یا نه

این دوس داره بره ،فقط میگه اولش باید بیای تو بعد بری.شما کلا میمونی مهد؟

2804
تلاش کنی وابستگیش رو کم کمی پسرمن تو مدرسه هم اذیت کرد اونجا خیلی سخت تره اگر بخواد بهت بچسبه

بیشتر خجالتیه تا وابسته.تا کسی نگاش میکنه یا باهاش حرف میزنه بدتر میچسبه بهم.سپردم تو مهد کمتر توجه کنن بهش .

بنظرت توجه کمتر راه حل مناسبیه🙄بهتره ببریش مشاوره

خود دخترم میگه بهم،میگه به خاله بگو به من نگاه نکنه،یا میگه چرا همش باهام حرف میزنه من ناراحت میشم اینجوری.یمدت صبر میکنم اینطوری پیش بره راه حلش فقط مشاورس

اره بنظرم حتما ببرش این جوری هم خوب اجتماعی نمیشه اونم یه مشکل دیگه

ممنونم ازت مهربون❤️