2777
2789

دوستان من امسال حقوق ملی میخواستم دانشگاهی که دوست داشتم ولی نیوردم

ازاد حقوق ثبت نامم کردن

ولی مامانم همش سرکوفت میزنه که بقیه ملی رفتن تو فلانی

درس نخوندی اینجوری اونجوری در حالی که من خیلی تلاش کردم🙂 گوشی نداشتم حبس بودم فقط میخوندم ولی نشد

الان میخوام یکبار دیگه شانسمو امتحان کنم

بنظرتون شدنیه؟؟ 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
خیلی گریه کردم تا الان همش حالمو بد میکنه این حرفاش

منم سر کنکور نیش و کنایه میشنوم

انسان ممکن به خطا کردنه، جایز به خطا کردن نیست🤝🏻💘【مشکل کارهای ما این است که برای رضای همه کار می‌کنیم، به جز خدا】
بخدا ربطی به دولتی و ازادش نداره فقط فرقش هزینه ای هست ک میدی دولتی هم دیگ ذوقی نداره مهم خودتی که د ...

من برام اهمیتی نداره انچنان چون تهش ازمونه

ولی مامان بابام خیلی تحت فشارم گذاشتن

الان اولشه اینن دیگه من چجوری ۴ سال تحمل کنم این حرفاشو از صبح دارم گریه میکنم

کلی ادم میشناسم ازاد درس خوندن و شدن وکیل و پرستار و مهندس جای خوب و کلی چیزای دیگ و دولتی هایی ک اولش چقدر کلاس گذاشتن و با مدرکشون نشستن تو خونه

تنها چیزی که مهمع خودتی همین

اگه رشتتو دوس داری همینو راحت توی شهر خودت ادامه بده و قوی بخون برای ازمون های بعدت ایشالا

من برام اهمیتی نداره انچنان چون تهش ازمونهولی مامان بابام خیلی تحت فشارم گذاشتنالان اولشه اینن دیگه ...

دو هفته بری بیای برا همونام عادی میشه

ملیون ملیون دانشجو دارن درس میخونن مگه اونا بشر نیسن؟

فامیلای نزدیکم دولتی بودن و میکفتن نه استاد خوبی هست دیگه نه امکاناتی نه اهمیت میدن فکر نکن اونجا همه وکیل میان بیرون ۹۰ درصدش بعد لیسانس ول میکنه