2777
2789
عنوان

تاپیک پر بازدید زایمان طبیعی

160 بازدید | 26 پست

خواستم بگم یک نسخه رو نمیشه برای همه پیچید

هر بدنی فرق داره یسری واقعا شرایط و اناتومی بدنشون جوریه که نمیتونن طبیعی زایمان کنن یا خیلی موارد دیگه    واینکه کسایی ام هستن هم پولدارن هم شرایطشو و زایمان طبیعی و انتخاب میکنن .چون در هر صورت بیهوشی و عمل چیز خوبی نیست.و این اتفاقاتی ام دوستان گفتن برای طبیعی میفته اندکه و ممکنه برای سزارین هم عوارضی پیش بیاد که خیلیا شکایت دارن حتی بعد ده سال.

من خودم طبیعی بودم و الان بعد شش سال خدارشکر هبجگونه مشکلی نداشتم.زایمان بسیار راحتی بود .دوباره ام بخام انتخاب کنم طبیعی .

ربطی به هزینه نداره چون اون پول رو بازهم میخای بدی مامای خصوصی .همراهت باشه.

وا مگه بی پولا طبیعی زایمان میکنن  اینو الان میشنوم. من تو بیمارستان خصوصی با بهترین دکتر طبیعی زایمان کردم و بی پول هم نیستیم  .بیچاره اروپایی ها که پول ندارن فقط طبیعی زایمان میکنن. متاسفم برا ذهن های کوچیک و عقب مانده ایرانی ها

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

کاربر اون تاپیک انقدر سطح دانشش کمه فکر میکنه هر کی پول نداره طبیعی زایمان میکنه😅ن خودم دوتا بچه هامو تو بهترین بیمارستان خصوصی تهران طبیعی زایمان کردم

فقط بخاطر اینکه دکتر تشخیص داد لگنم اوکی هستش و حیفه که از این نعمت استفاده نکنم و الهی شکر ۱۰۰ درصد راضیم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

آره واقعا قبول دارم که زایمان بستگی به آناتومی بدن هر زن داره. بعضیا واقعا خوش زایمانن. میگن دردمون در حد یه پریود معمولی بوده و بچه تو سه چهار ساعت به دنیا اومده. خیلی خوبه خوش به حالشون. من مدافع سرسخت طبیعی بودم و دردشم کشیدم. این درد وحشتنااااک بود. یعنی با خودم میگفتم اگه قرار باشه سوشیانت رو هم به دنیا بیارم به این همه درد نمی ارزه. شکر خدا آخرش سز شدم و هیچ عوارضی هم نداشتم. نه کمردرد، نه درد زخم، نه بخیه ناجور.

خلاصه خودتون بهتر میتونین تشخیص بدین چی براتون بهتره.

در خصوص هزینه هم واقعا سزارین اختیاری گرونه و خیلیا هستن که از پس مخارج بچه هم برمیان ولی نمیتونن یک جا ۹۰ میلیون بدن به جراحی. شما مامای همراه و دکتر خصوصی هم بگیری برای زایمان طبیعی و توی بیمارستان دولتی زایمان کنی نهایتا برات ۶_۷ تومن درمیاد‌.

2804
واقعا تنها چیزی درمورد زایمان ب ذهنم نرسیده بود هزینش بوداتفافا الان جاری من سز کرده رایگان چون بیم ...

یک سری چند ماه پیش اومد درباره قوانین مستاجری با من بحث کرد بعد میگه تو چطور مستاجری هستی که از مالک دفاع میکنی حتما خیلی پولداری واقعا ربطش رو نفهمیدم کلا معیارش پوله

هرچی آرزوی خوب مال تو 
آره واقعا قبول دارم که زایمان بستگی به آناتومی بدن هر زن داره. بعضیا واقعا خوش زایمانن. میگن دردمون ...

اره من خودم چون لگنم خوبه طبیعی خیلی برام راحتره و دکتر گفت تو جای زخم و بخیت دیر خوب میشه و جوش میخوره خدارشکر سز نبودی

اصلا نمیشه بگی چون من طبیعی بودم خوب بود پس شماهم همینکارو کنین برای یسری حکم از بین رفتن و داره خدای نکرده

یک سری چند ماه پیش اومد درباره قوانین مستاجری با من بحث کرد بعد میگه تو چطور مستاجری هستی که از مالک ...

دغدغه اش این چیزاست

واینجور ادما یک خشم درونی نسبت به پوادارا دارن میخان عکسش رو نشون بدن

اره من خودم چون لگنم خوبه طبیعی خیلی برام راحتره و دکتر گفت تو جای زخم و بخیت دیر خوب میشه و جوش میخ ...

چه خوب که راضی بودین. باز من برعکس شما زخمام راحت ترمیم میشه. زخم سزارینم با اون عمق و بزرگی ۶ روزه ترمیم شد و به زندگی عادی برگشتم.

2801